Optimizacija stranice pomoc

pokusao sam da optimizuje jednu moju stranicu.Da li mi mozete reci da li su ovi kodovi u redu posto kada ukucam u google neki keyword nemoze da nadje ni na 15 stranici.

SR DEMAX - NOSACI AUSPUHA ,GUMENI I GUMENO METALNI AMORTIZERI

Zaboravio sam i ovo da postavim zaboravio sam za cega sluzi ali ima veze sa googlom::))

procitaj ovu temu

http://www.webmajstori.net/forum/showthread.php?t=24359

Procitacu.A reci mi jel su dobro napisani ovi kodovi?

Sa kodom je sve potpuno u redu, osim što bi ti opis (description) trebao biti malo duži.

edit: bi ti trebao biti “hr” ako ti je stranica na hrvatskom jeziku.

Normalno da neces imati svoj sajt pod tim kljucnim rijecima kad si tek krenuo. Mora proci izvjestan period i moras imati veci broj posjeta!

znam da moram imati veci broj posjeta.razmenio sam linkove sa par sajtova “kataloga sa linkovima” ali moj sajt nije karaktera foruma ili recimo sa online zaradom ili reklamama,nego sopstvena firma .Neznam kako bi povecao broj poseta sem razmena linkova???ima puno sajtova sa slicnim “kljucnim recima” ali moja strana je na verovatno nekoj petnaestoj strani trazio sam do desete:)ostale strane sam donekle dobro optimizovao,pojavim se na prvoj strani googla.ali druge sto dodajem kao ova iznad tu sam na nekoj 6-7 iako ukucam tacne reci iz sadrzaja stranice

Google “obožava” kada je sve pisano velikim slovima.

hvala na savetu to nisam zano za velika slova.Da li postoji jos nesto na cega bih mogao da obratim paznju?

definitivno postoji nešto čemu bi trebao posvetiti pažnju a to je da pročitaš malo više SEO tekstova, a definitivno bi trebao posebnu pozornost posvetiti pojmu “link Building”