Ostali dobri oglasi za stavit osim google adsensa

Pliz mi recite koji su dobri oglasi za stavit osim google adsensa…??? Idu mi na živce jer mi se oglasi nekad prikazuju nekad ne…molim prijedloge

etarget

Ili AdBrite.:potboy:

e da kad smo vec kod toga ja imam adsense racun koji nekoristim vec duze vrijeme a na njemu imam 32$ e dal ce se to meni isplatiti kada dodem do odredene cifre ili zarada ide ispocetka … ja to sad nemogu isplatiti jer nisam dosao do 70 eura ako se nevaram …

moraš skupit 100$ da te isplate. sad ne znam kolko je to u eurima.

što se tiče topica, o stranici na kojem jeziku se radi?

oglasi ti se ne prikazuju jer nemas relevantnog sadrzaja ili ti je sajt na tajlandskom jeziku… :stuck_out_tongue:

adbrite sam koristio… nevalja… :stuck_out_tongue:

etarget nisam koristio, ali kako sam cuo… moras imati firmu…

ako si stavio adresu prebivalista u HR, BiH, RS trebala bi ti izvjesca biti u eurima… sto se tice eura… moras imati 60€… a za dolare je vec svima poznato… :slight_smile:

nadam se da sam svima pomogao…

[quote=“xapuc”]oglasi ti se ne prikazuju jer nemas relevantnog sadrzaja ili ti je sajt na tajlandskom jeziku… :stuck_out_tongue:

ako si stavio adresu prebivalista u HR, BiH, RS trebala bi ti izvjesca biti u eurima… sto se tice eura… moras imati 60€… a za dolare je vec svima poznato… :slight_smile:

nadam se da sam svima pomogao…[/quote]

Ne moraš :yo:

[quote=“xapuc”]oglasi ti se ne prikazuju jer nemas relevantnog sadrzaja ili ti je sajt na tajlandskom jeziku… :stuck_out_tongue:

nadam se da sam svima pomogao…[/quote]

adsense je 70€…nemoj siriti dezinformacije :smiley:

Jel sajt na Hrvatskom ili nekom drugom jeziku i jel sajt bolje ili lošije posjećen (lošije=do 1000-2000 posjetitelja dnevno)?

a zanimljivo da autor teme nesudjeluje u istoj …

p.s. hvala svima na inf. koje su meni bile potrebne

Jesu to neke njihove nove promjene, il postoji “nacin” za to?

Ima od toga mislim više od godnu dana!

Hvala… očito nisam u toku…

sorry… jeste na 70€, a za GPB je 60… sorry

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja