Ostao sam sam na fb stranici kao Editor

Desila mi se jedna specifična situacija naime ostao sam sam na jednoj facebook stranici od 8k lajkova, nemam pojma ko je administrator bio pošto stranica nije moja, nego sam dodan na nju kao editor što sam još uvijek…frajer se izgleda izbriso sa stranice a mene ostavio kao editora, ja sad nemam permisije da dodam nekoga ili da sebi dam admina :smiley: …mogu objavljivat na stranicu što mi je najbitnije…zanima me da li se neko još našao u sličnoj situaciji jel mogu nekako namjestiti sebi administratora?

Dogodila se i meni ista situacija, nemoguće je postati admin.

fakat bed, imaš stranicu ali je zapravo nemaš…mda kad bolje razmislim mogu sve raditi skoor kao i admin, najbitnije da mogu objavljivat na njoj a niko mi ne može maknuti editora pošto nikoga više ni nema na stranici…nezz kad bi pisao supportu, bil se moglo napraviti sta…nezz sta se desi covjeku pa da se izbrise sa stranice a da ne kaze nista, sa mu je falilo mene staviti kao admina…a svašta…

Mozes sve raditi, tako da ti je zapravo svejedno. Gledaj to s ove strane: dobio si dzabe stranicu😀

Zapravo imam problem s tom stranicom, objavljujem na njoj bez problema, ali izgleda niko ne vidi, reach nula, kada hocu da podijelim sa te stranice nesto na druge svoje stranice ne dozvoljava mi, sta ako je stranica otisla u unpublished a ja je ne mogu vratiti u published, da li je tako nešto moguće u ovakvom slučaju? Fakat čudna situacija…nisam nikad imao ovakvo iskustvo…

Ako je unpublished onda nema povratka (pretpostavljam sto objavljujes).

Testiraj je sa drugog profila da li se vidi, ako ne vidi onda je unpublished i nema joj povratka jer nisi admin :slight_smile:

To je to…ne može se pronaći sa drugog profila…a čovječe…propade stranica džabe… :confused: