Otišao Instant Articles! (ukinuta monetizacija) :(

Živ bio majstore! Mnogo mi je drago zbog tebe!!! Pusti ovog kompeksaša, kad bih mu uslikao moju zaradu prevrnuo bi se naopačke.

Rekao sam ti da će ti vratiti!!

Ajd uslikaj svoju zaradu kao i ja sa mobitelom na mobitel i ekran gdje se vidi zadnja isplata. Ajd molim te pa da se preokrenem ja veliki kompleksaš kojem je zarada najbitnije i koji sam je spomenuo prvi te počeo sa vrijeđanjem

EDIT: Ma briga me za tvoju zaradu. Prvi si počeo sa zaradom a ja se malo spustio na tvoj nivo. Čuj, da završimo sa tim. Poanta moja je bila inzistiranje na vlastitom sadržaju a sa zaradom i vrijeđanjem si ti počeo kao što se da iščitati iz tvojih prethodnih komentara. Nemam više vremena za igrarije sa djecom. Kula: Što se tiče vraćanja monetizacije, ako je vraćena, onda nisi u prekršaju i sve ok. Nadam se da ćeš dalje raditi isključivo sa svojim sadržajem.

@terzza

• jesi li mislio da slike ne smiju imati watermark, je li na FB stranici ili na webportalu ?
  • i kako si otkrio koji clanak je neko mogao prijaviti?

Na web portalu ako su kopirane pa jamislim da ni adsense to ne dopušta.
Kazem da je jedna od opcija da ga neko prijavio pa mozete pretpostaviti odakle ste kopirali i pregledati clanke malo jemukotrpno ali se da prokontati .Obično prijavljuju gubavi portali a ne neki veliki kojih nije ni briga zanama koji zaradimo koju stotku dolara.