Otvaranje novog adsense računa

Jedno pitanje u vezi adsensa.
Naime ,svojevremeno sam imao otvoren adsense račun na nekoliko stranica i došlo je klikanja na njega od nekoga nepoznatog posjetitelja da bi radi toga ostao blokiran i naravno nisam mogao dokazati da sam to ja radio.I sada pitanje radim stranicu za jednoga klijenta,on bi htio otvoriti račun,da li ja mogu to napraviti preko druge,odnosno njegove mail adrese i da či će google vidjeti da sam ja admin te stranice,ili on mora otvoriti pa staviti koja je to web lokacija,neznam kako da postupim…

Mislim da će te G skužiti preko IP-a ili adrese ili google street viewa ili preko mirisa(Google Nose), uglavnom će te skužiti. Otvaraj na lokaciji klijenta s njegovom email adresom.

:slight_smile:

Imam jedno pitanje offtopic,ako neki korisnik dodje i namjerno klikne da bih ja popio ban kako ja to mogu prijaviti Google-u ? :slight_smile:

Mislim da je dovoljno drugo ime prezime, adresa i naravno mail. i naravno stranica koja ima kvaliteta

AKo je ta stranica na HR, zaboravi na Adsense approval. Ljudi imaju problema i sa kvalitetnim stranicama na engleskom.

Ne mora značiti. Imam jednu hrvatsku stranicu s adsensom. Totalno je treš sadržaj i dobio sam odobrenje bez problema.

Što se tiče click bombanja, to se može donekle spriječiti. Za wordpress imaš čak gotove plugine.

Ma svaka stranica može. I ja nisam mogao dok nisam napravio stranicu sa 10 clanaka sa min 500 rijeci po clanku, ali anravno uniakt tekstovi.

Nije to više kao što je nekada bilo. Google je sada mnogo pametniji i mnogo bolje prepoznaje nevažeće klikove. Mada imaš i onu kontakt formu, pa im izneseš situaciju.

Spojis se na wireless od susjeda i regas account na bratovo/sestrino/mamino/tatino ime. Naravno uvijek ulazi u adsense sa toga istog wirelessa :slight_smile: Mislim da bi ovo ja ucinio 99% na tvom mjestu :slight_smile:

Riješeno preko susjeda,kako misliš da ulazim stalno preko susjeda na račun,u slučaju da odem negdje na godišnji i da hoću provjeriti stanje na računu,šta da napravim ili da se susjed odseli ?

da li postoji nakava plugin za joomlu koji bi blokirao klikove sa iste IP adrese,A za kontakt formu nisam niti gledao

Pametno, što ako susjed ode na tvoju web stranicu i klikne na tvoj oglas, odnosno svoj oglas?

koristi ga samo za poštu i za plačanje preko IB-a

Ja ne znam kakve su ovo priče da se isključivo kačite sa ‘‘istog interneta’’… Ovo nema veze sa mozgom.

Kačio sam se na AdSense iz 3 države, nikakvih problema do sada. Mnogo paranoje…

Nema veze odakle se otvara acc, bitno je da se radi o drugoj osobi.

2 drmrgood: nisi u pravu nikako. Prije 2 mjeseca sam uredno aktivirao adsense na blogu sa HR govornim podrucjem. Ako se tehnikalije urade kako google nalaze, i postavi donekle prihvatljiv sadrzaj to je to.

Otvoren acc,HR govorno područje,google je prilagodio oglase tematici web stranice i sve funkcionira bezprijekorno