Otvaranje PC-servisa i internet caffe-a?(što,gdje,kako,koliko)

[quote=“trnac”]U svoj biznis krećeš punog trbuha i punih džepova.[/quote]Na žalost, ljudi u to kreću kao alternativu zapošljavanju. U kulturi neplaćanja poreza.

Ali i isplata minimalca, a izvlačenje love kroz oporezovanu dobit je po meni isto što i isplata na crno, jer je efekt po zajedniču socijalnu blagajnu isti. Jer socijalno, mirovinsko opet ostaju bez svog realnog dijela, a taj “vlasnik firme” (ili radnik koji je dobio pola plaće “na ruke”) zahtijevaju sva svoja mirovinska, zdravstvena i socijalna prava i da nigdje nisu zakinuti.

Vidis ovo bi trebalo mantrati i da to ljudi shvate. Mene jako nervira kada mi prijatelji dodju i hvale se kako radi u skoli i nista ne radi, druga kako je stalno na kavama i pola radnog vremena igra igrice na FB, u gradskoj upravi. Ne mogu da ih malo ne mrzim jos vise ne postujem a opet i zavidim pomalo jer se pitam jesam li ja budala i dali sam trebao isto tako?
Cijelo drustvo je isto u statusu da pusti ih, snasli su se itd da sada pocnem “srat” protiv njih u drustvu gledali bi me kako ljubomornog i ne znam kakvog umjesto da se na to gleda sa zgrazavanjem jer ti ljudi kradu od svih nas, time sto kradu od drzave. Umjesto sto ovi papcine tuku gayeve na paradi neka radje idu nasamarat sve radnike koji sjede po sat dva na kavama usred bijela dana a rade za drzavu/grad/opcinu :slight_smile: