Otvaranje stranice-problem

Imam problema sa otvaranjem stranice khanwars.com i to sa samo jednog računala. Imam tri računala, od ta tri dva otvaraju normalno, ali na trećem računalu kad se upiše lozinka i korisničko ime jednostavno stranica zablokira!
Provjerio sam viruse, spayware i to sa S&D i NOD32, ali nema virusa ni ničega!
Please help!

Jel ikad na tom jedinom računalu koji pravi probleme ta stranica se otvarala normalno? Ili od prvog pokušaja nekaj ne štima?

Aj obriši cache i cookies preglednika pa javi dojmove.

Probao sam već obrisat i cache i cokie, ali opet ništa. Stranica je prije normalno radila. Stranica zašteka kad se upiše lozinka i korisničko ime, prije radi normalno!

Koji browser koristiš?

Jesi li možda dodao neki dodatak na browser nakon kojeg više login nije radio?

Jesi li probao ulogirat se na tom kompu koristeći neki drugi browser?

Raspiši se malo kad postavljaš tehnička pitanja, ovako ja mogu nakon svakog tvog odgovora postavit milion pitanja, i unedogled možemo rješvat problem.

Ovako probao sam sve browsere za koje znam. Znači sva tri računala su na istoj mreži(internetu. Nemam pojma šta bi moglo bit probao sam sve moguće i nemoguće!

Jesi li možda skidao koji sumnjivi program/file prije nego li su se počele radit poteškoće?

Jesi li možda instalirao štogod sumnjivih programa prije nego li su se počele radit poteškoće?

Teško je ovako pomoć… I give up, sorry.

Ma neznam ni ja više što da probam! najbolje će bit da stavim nove windowse!

Možda te stranica blokira, blokirana tvoja ip adresa.

vjerojatno ima iste ip adrese na sva 3 tako da sumljam

Nije blokirana Ip adresa kad se spajam na isti rutera(znači isit ip) sa sva tri računala

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja