Ovakva free wordpress tema

Lakse cu vam slikom objasniti nego da pisem pa sam napravio skicu sta mi treba [attachment=1]33.jpg[/attachment]
trebala bi mi ovakva tema tj tema koja ima ovakav raspored widgeta i naravno da je besplatna. Zna li ko?
Evo posto ne znam ili nesta ne stima odje postavicu ovako sliku

http://www4.slikomat.com/13/1004/kwc-33.jpg

raspored widgeta možeš sam napravit ili izmijenit to nije neki problem

u functions.php u rootu teme samo dodas widget area koliko zelis…

Sam odredjujes kako ce tema izgledati, pogledaj tutorijale za pravljenje WP tema…

Bogte mazo, svaka koju otvoriš je takva. Ne zna jel WP tema i može biti drugčija, pogotovo ako je free.

1 Like

nidje nisam naso temu da mogu u ravnini i sirini ispod postova ubacit widget. Widget aree na temama su 90 posto samo sidebar, onda neke imaju u footeru da se moze ubacit neke u header neke iznad posta ali nidje nisam nasao da moze widget tacno ispod posta u toj sirini da se ubaci. mozda ne znam dobro objasnit guglu sta trazim. Nisu mi bitne ostale widget aree osim ove tacno ispod postova. Gledao sam malo kako sam napravit novu widget areu ali nisam nesta vican cak. Trebalo mi je vremena da skontam kako promijeniti veličinu fonta i to je neki moj domet trenutno. Vidio sam da se u functions.php kreiraju nove widret aree ali ne pise mi tacno dje ubacujem kod koji daju. Daju mi kod i kazu ubaciti u functions.php. Ja se pitam dje tacno? Jebiga tako je.

Prouci neki jednostavan tutorijal za pravljenje WP tema, to je jedna od osnova koja ce ti biti objasnjena… Widget areau mozes dodati gdje god zelis na siteu i stilizirati ju gdje god zelis…

Onda koristi Visual Composer: Free Test Drive | Create content without headaches with simple drag-n-drop interface.

Copyright © 2022 WM Forum - AboutContact