Ovakve sramote i gadosti treba stavljati na sva zvona

…pa evo, stavljam:

U institucijama kreten do kretena. I svi bez kičme, mozga i trunke samopoštovanja.

Molim da ispraviš naslov i staviš nešto što bolje opisuje vijest koju prenosiš, kao npr: “Odbili # milijarde stranog kapitala iz Katra.”

Ovo je forum Birtija, a naslov odražava odlično moje raspoloženje prema kompetentnosti državnih institucija.

Ne kužim zašto treba ispravljati naslov?

Mislim da je samo bio dosljedan kad i ti bacas ekipi primjedbe za titlove :smiley:

Ali, nvm, strasno, da. Mozda nisu bili podobni za investicije i niko nije htio u rucicu stavit nesto zlatnika :slight_smile:

Al-Thani si je, govori predstavnik katarskog veleposlanstva, želio kupiti i privatni otok na kojem bi sagradio svoju palaču, helidrom i privatnu marinu.

:zbogom:

I bolje da nije… covjek bi bankrotiro u roku 24 sata kakvi bi ga sve lesinari okruzili.

[quote=“Nosf”]Mislim da je samo bio dosljedan kad i ti bacas ekipi primjedbe za titlove :D[/quote]Hm… nikome nije dana primjedba na naslov u Birtiji - niti od mene, niti od bilo kojeg drugog moderatora. Kao što i opis foruma kaže: “Forum nije moderiran, osim koliko zakoni to nalažu”. Tako da je Birtija zapravo dobar primjer kako bi izgledao cijeli forum da ne “bacam ekipi primjedbe na naslove”. Moj naslov onda odlično ispunjava i edukacijsku svrhu. :slight_smile:

Najgore je što nakon čitanja članka nisam ni malo iznenađen :frowning:

U tekstu se spominju Polančec i Sanader, obojica dokazani domoljubi koji uvijek rade u interesu Hrvatske.

[color=“White”].[/color]

Mozes ti trubiti na sva zvona ali slabe koristi od toga.

Imam i ja jednu pricu koju sam nedavno saznaoi od koje mi je slabo, poznanik je doktorirao u inozemstvu, tamo je cijenjeni strucnjak. Htio je doci doma i tamo pokrenuti institut, osigurano je financiranje i par dana prije pokretanja je sve propalo jer ljudi koji su trebali biti na celu instituta (strucnjaci u svom poslu) nisu htjeli raditi tako da budu marionete nepismenih “rodijaka” na vlasti. Jer u nas ako netko privatno nema neke neposredne koristi, onda stvar ne prolazi. Nema veze ako se radi o vrhunskom projektu za dugorocni prosperitet citave zajednice.

Ovakve stvari dodatno ucvrscuju moju odluku da poberem kofere i gubim se odavdje.

Idioti.
Sad bi trebali iz sabora skupit te 3 milijarde (iz svojih džepova, ne naših) i napravit LNG terminal. Osim toga, o tom terminalu pričaju preko 10 godina, a sad kad uleti zima i kad Rusija opet zavrne pipu od plina, bit će plakanja i prizivanja “čudesnog LNG terminala koji bi nam sad tako dobro došao”.
Sve te zemljake iz vlade i sabora treba istjerat, pa procesuirat i potrpat na neki umjetni otok (napravljen od nekog starog riječkog doka) negdje na sredini Jadranskog mora, daleko od civilizacije i ljudi, kako opet ne bi napravili neki zločin protiv čovječnosti, što već čine gotovo 20 godina.
Mene najviše muči to što građanima hrvatske to potpuno odgovara. Nitko se ne buni niti diže glas. Svima je - svejedno; “ni u džep ni iz džepa” kao što većina govori, iako su totalno u krivu…

Mrzim čitati ovakve stvari. A nemrem si pomoć.

[quote=“dmitrecic”]
Mene najviše muči to što građanima hrvatske to potpuno odgovara. Nitko se ne buni niti diže glas. Svima je - svejedno.[/quote] Ljudi s vrimenom oguglaju, otupe i sasvim im je sve jedno.

Jel ti možeš virovati da je meni u ratu bilo sasvim svejedno oće li me zamlatiti oganj ili neće?

[quote=“Gigolo”]Ljudi s vrimenom oguglaju, otupe i sasvim im je sve jedno.

Jel ti možeš virovati da je meni u ratu bilo sasvim svejedno oće li me zamlatiti oganj ili neće?[/quote]

To je ocekivanoi u detalje dokumentirano u strucnoj literaturi. Ovo gore nije, to je nasa endemska posebnost.

A znam. Zato i ne volim demokraciju.
Jer netko pametan je jednom rekao: “Demokracija je kad hrpa budala upravlja sudbinom nekolicine normalnih”

I to se i događa. Par “ustaško-partizansko-komunističko-domoljubnih” govora i eto ti napaljenih idiota koji u sekundi zaboravljaju svu nesposobnost vladajućih. I svake 4 godine iznova isto.

Međutim, i oporba je totalno nesposobna. Onaj jedan mandat, kada je HDZ bio u oporbi, lijepo se vidjelo koliko oporba mora biti glasna i kritična (nisam HDZov igrač, al tu im moram priznat da su bili glasni i aktivni, za razliku od njihove oporbe koja je ko u magarećoj klupi - sjedi, blijedo gleda i šuti).

Da je oporba kakva bi trebala biti, i kompletna situacija bi bila drugačija.

Jeo me pas ako neću cijeli posao prebaciti van hr, pa nek se jeu i vlast i oporba i hrvatska. Ovakvi napisi mi dignu tlak, a ionako mi je prevruće.

Bem ti državu i lopove na vlasti.

Rekao bih i nešto oštrije, al ne smijem, jer sam već jednom zbog takvog posta na jednom news portalu bio pozvan na “informativni razgovor” u Heinzlovu.
Ne da mi se po ovoj vrućini opet vozikat do Heinzlove.

Al da im jeem mater svima na vlasti - jeem. Stoka, gamad, govna, lopovi, gangsteri, mafijaši, kriminalci obični. Jedina smo država u svijeti koju vodi mafija.

Jei ga moderatoru, nemoj me banirat, molim uzmi u obzir da sam popidio.

[quote=“Gigolo”]Ljudi s vrimenom oguglaju, otupe i sasvim im je sve jedno.
[/quote]

[quote=“dmitrecic”]Rekao bih i nešto oštrije, al ne smijem, jer sam već jednom zbog takvog posta na jednom news portalu bio pozvan na “informativni razgovor” u Heinzlovu.
Ne da mi se po ovoj vrućini opet vozikat do Heinzlove.
Jei ga moderatoru, nemoj me banirat, molim uzmi u obzir da sam popidio.[/quote]

Tsereze, mozda bolje ne potezati ove teme u forumu. :slight_smile:
Barem ja ovdje dodjem da ne citam o tim stvarima i da si spustim tlak.

Slažem se, je*o politiku.
Trebalo bi stavit pod TOS -> NEĆU POLITIKU U MOJU BUTIGU

1. Vijest je objavljena u Jutarnjem (sarkazam)
  2. Vijest je iz anonimnog izvora (sarkazam)
  3. Frajer je mislio graditi LNG terminal na Krku. Zašto ne u Dubrovniku? (sarkazam)
  4. Za to se zalagao Mesić, izgleda nakon propasti Družbe Adria. (sarkazam)
  5. Frajer je htio kupiti hrvatski otok. (sarkazam)

Prve dvije točke mi daju pravo da sumnjam u svako slovo. Zadnje 3 točke mi daju pravo da se naklonim tadašnjoj vlasti. Birajte.

Da ne pričam da nema ni “b” od biografije tog investitora.
Da je isti taj Mesić primio Don Kinga kao neku personu? Da je isti taj Mesić gurao svoje staračke pohlepne prste svuda gdje ima love? Da je prijatelj onog luđaka Gadafija? Da je veleizdajica? Itd. Zar umiješanost Mesića nije dovoljna za odbijanje?

A novci? Oni dođu i prođu, ne utječu skoro niti na jednu bitnu stvar u životu, samo tu i tamo olakšavaju neke stvari. Zar se treba prodavati? Zar treba guzice davati? Zar je novac u top ten listi vrijednosti?

[quote=“dmitrecic”]
Bem ti državu i lopove na vlasti.
.[/quote]
:doki:

I dalje tvrdim da sam veliki hrvatski domoljub iako neke na ovom forumu to “ne zanima”.

I ja sam domoljub. I ja volim Hrvatsku. Ali nisam niti homoseksualac (nemam ništa protiv njih, samo kažem da nisam) pa da volim i onoga tko me guzi (ili se to svojski trudi učiniti).

Ako sam domoljub, to ne znači da automatski dozvoljavam da me i jee onaj tko vodi tu državu. Jer je ne vodi za sebe, nego za državljane te iste države (nabijem ih sve na penis, da ne kažem - kuac).

I dalje tvrdim da sam veliki hrvatski domoljub iako neke na ovom forumu to “ne zanima”.[/quote]

[quote=“dmitrecic”]I ja sam domoljub. I ja volim Hrvatsku. Ali nisam niti homoseksualac (nemam ništa protiv njih, samo kažem da nisam) pa da volim i onoga tko me guzi (ili se to svojski trudi učiniti).

Ako sam domoljub, to ne znači da automatski dozvoljavam da me i jee onaj tko vodi tu državu. Jer je ne vodi za sebe, nego za državljane te iste države (nabijem ih sve na penis, da ne kažem - kuac).[/quote]

:doki:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja