P: 3x HP 300GB 10 000 RPM Wide Ultra 320SCSI 2

Prodajem navedene hard diskove potpune nove i zapakirane.Odličan disk,odličnih performansi, sa prijenosom podataka 320mb/sec!!!

Kupljeni su vani tako da nemaju garanciju 1 komad placen 1500 kn u trgovini.

Cijena za komad je 600 kn ,a za dva u kompletu 1100 kn i 1600 kn u kompletu za 3 HDD :slight_smile:

Od kad se “bulk” plača više?

[size=4][color=green]Ispravljeno na zahtjev autora. – tsereg[/color][/size]

zašto da tebi dajem 600kn za navedeni disc ako za isti mogu dat 400kn putem ebay-a

Zato što budala kupuje potrošni materijal na ebayu, pogotovo bez garancije, ovako isprobaš ako radi platiš i svi sretni, a šanse da HDD stigne poštom u radnom stanju su minimalne zbog načina pakiranja HDDa :stuck_out_tongue:

Inače, manje od 1% kompova ima SCSI kontroler a i vrijeme ga je pregazilo tako ta sretno s prodajom :malerukes

[quote=“Uber_Gosu”]Zato što budala kupuje potrošni materijal na ebayu, pogotovo bez garancije, ovako isprobaš ako radi platiš i svi sretni, a šanse da HDD stigne poštom u radnom stanju su minimalne zbog načina pakiranja HDDa :stuck_out_tongue:

Inače, manje od 1% kompova ima SCSI kontroler a i vrijeme ga je pregazilo tako ta sretno s prodajom :malerukes[/quote]

Tocnije rijec je o
http://www.globalonetechnology.com/HP_Proliant_300_GB_10K_Ultra320_SCSI_Hard_Drive_p/bd3008a4c6_new.htm

Apostol nitko tebe ne tjera da ti kupuješ od mene, vec eto ja sam te diskove dobio kao kompenzaciju i sad su mi višak pa bi ih prodao…

Hvala Uber_Gosu :slight_smile:

Molim moderatore da isprave cijene za jedan hard je 600 kn za dva je 1100 kn a za tri je 1600kn :smiley: hvala

Molim.

Bumpinjo :slight_smile: može kontakt na broj moba : 099/1988-166

Bump!

Bump!

Cijena 400kn po komadu!! UP!

Copyright © 2021 WM Forum - AboutContact