P: CGBiH.com - Cijene goriva u BiH + 2 domene + FB page

Pozdrav,

Zbog nedostatka vremena za izbacivanje verzije broj 2 i rada na samoj stranici odlucio sam se za prodaju iste.

Portal je o “Cijenama goriva u BiH” i prvi je takvog tipa u BiH. Generalno mislim da bi se mogao fin, al bas fin posao napravit sa portalom ako neko ima dovoljno vremena da mu se posveti i da doda jos nekoliko Feature-a na isti.

Uz web stranicu koja je radjena u CodeIgniteru ( koja ima i admin back-end ) za uredjivanje ( dodavanje pumpi, goriva, izmjenu cijena, brisanje pumpi itd itd ).

Uz stranicu ide domena naravno plus jedna domena gratis a to je cijenagoriva.com ( istice 26/02/2016 ).

Posjete:

Zarada od oglasicava oko 4 eura.

Mislim da bi se ovdje moglo ganjati drugi vid zarade, jer mislim da bi se vremenom mogao privuci veci broj drugih oglasicava ( privatnih ).

Ponudite putem PM. Molim da nesaljete nerealne ponude, jer opet ponavljam sajt je prvi ovakve tematike u BiH, nije kao 90% danasnjih sajtova WP-blog, vec je potpuno custom uradjen od dizajna do kodiranja. I da umalo da zaboravim uz stranicu, dvije domene ide i FB page Cijene goriva u BiH

Potto, posto ti je to sto prodajes?

Dobili ste odgovor putem privatne poruke…

bump bump :)… aktivno…