P: Domene / sajtove [igrice i affiliate]

Rano proljetno čišćenje. Imam previše toga, samo me guši da se baziram na ono što trenutno radim. Sve domene i sajtovi su napravljeni kada sam vjerovao u njih, bio ambiciozan oko kreiranju takvoga sajta, ali kasnije našao nešto ambicioznije, pa ih zapustio, 0% SEOa je rađeno na njima pa možda netko bude imao i sreće s njima.

Flash Strategy Games - flashstrategygames.org
Boy and Girl Kissing Games - boyandgirlkissing.com
Girl Parking Games - girlparkinggames.com
Easy Preschool Games - easypreschoolgames.com
Build And Destroy Games - buildanddestroygames.com

Ako ima sajt onda je na WP-u, ubačene igre ručno. Nikada nije bio Adsense na njima. Posjeta od 15ak posjeta do 0, dnevno.

Surface Book Accessories - surfacebookaccessories.com

Odlična domena za affiliate, Microsoftov latop/tablet - Surface Book, za vjerovati da će biti dogodine model 2, pa model 3 itd., dakle ima potencijala za duže vrijeme. Vrijednost accessoria zna biti poprilično visoka, tipa dock, tipkovnice, olovke, itd…

Ponudite bilo šta, ako se pojave, kojim slučajem, dva ponuđača dobiva onaj koji ponudi više. Može i komplet. Iz HR sam, prihvaćam i PP.

Pozdrav koje su okvirne cijene ovih stranica s igricama i koliko još traju domene?
Lp

Imaju razno razne datume, možeš si na whois pogledati datume.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey