P: Facebook stranicu 92,500 lajkova (BALKAN)

Cijena također molim

Pls moze cijena?

I meni također pošalji, ako nije prodana još…

Moze cijena na PM?

Poslato na pm, nije još prodata. Nisam bio za laptopom čitav dan pa nisam stigao odmah poslati svima.
@Nakymuro @MuamerWP @4nusnation @Jazavac-k @nikitovic

Može i meni cena i objašnjenje kako je moguće da stranica koja je 2013. bila mrtva odjenom posle 3 godine postala aktivna ili je to kako kažu šminkanje pred prodaju.

Može meni cijena na pm

Stranica nije šminkana za prodaju. Možda zato što stranica tada nije imala ovoliko članova? Nema nikakvog šminkanja. Ostalo ide na pp.

Poslato…

1000e je cijena pa da znate meni realno jako previše para

1 Like

ako je 1.000e nece je zemo nikada prodati, realno ne vredi vise od 50e

Vidi nemoj misliti da ga nesto branim, znam momka licno i ponudio mi je stranicu prije nego je postavio na forum.Meni jeste puno 1000e al daj mi ti nadji ovakvih stranica za 50e kupit cu ja odmah 10 komada :smiley:
Naravno tebi odmah 100e na kafu :smiley:

drago mi je zbog tebe, pa kupi je onda kad ti cena odgovara

Budimo realni ne vrijedi stranica 1000e.

Pročitaj ponove moj komentar [quote=“Zdenga, post:22, topic:33470”]
.Meni jeste puno 1000e al daj mi ti nadji ovakvih stranica za 50e kupit cu ja odmah 10 komada :smiley:
[/quote]

2 Likeova

Jedno bitno obavještenje! Za 50-100e ste mogli kupiti stranicu sa 100,000 ali prije 5 godina… I to sa lajkovima koji su 50% indija i možda ostalo Balkan.
Cijene stranica su mnogo veće nego što vi mislite. Eto vi sponzorišite stranicu za 100e i sakupite 92k lajkova sa 75% ženskih članova.

Ne znam, niko ne kaze da se proda za 50-100e ali jbg budimo realni 1k je mnogo za ovu vrstu strane… :slight_smile:

Mislim ne prigovaram, tvoje prodaja mozes staviti i 5k ali je zaista mnogo. :slight_smile:

Ne mora značiti druze skoro sam prodao pejdz od 140k lajkova za 1300e :wink:
Covjek je ko iz pi*ke izvadio te pare sekunde se nije cjenkao mislim da je i na forumu ovdje on :smiley:
Jer je pejdz bio kvalitetan vidio je o čemu se radi nije bilo linkova na njemu samo sadrzaj kvalitetan :smiley:

Stranica prodana.

Stranica prodana korisniku @Erwin_Okugic. Sve uredno i korektno.

1 Like