P: Facebook stranicu 92,500 lajkova (BALKAN)

Vidi nemoj misliti da ga nesto branim, znam momka licno i ponudio mi je stranicu prije nego je postavio na forum.Meni jeste puno 1000e al daj mi ti nadji ovakvih stranica za 50e kupit cu ja odmah 10 komada :smiley:
Naravno tebi odmah 100e na kafu :smiley:

drago mi je zbog tebe, pa kupi je onda kad ti cena odgovara

Budimo realni ne vrijedi stranica 1000e.

Pročitaj ponove moj komentar [quote=“Zdenga, post:22, topic:33470”]
.Meni jeste puno 1000e al daj mi ti nadji ovakvih stranica za 50e kupit cu ja odmah 10 komada :smiley:
[/quote]

2 Likeova

Jedno bitno obavještenje! Za 50-100e ste mogli kupiti stranicu sa 100,000 ali prije 5 godina… I to sa lajkovima koji su 50% indija i možda ostalo Balkan.
Cijene stranica su mnogo veće nego što vi mislite. Eto vi sponzorišite stranicu za 100e i sakupite 92k lajkova sa 75% ženskih članova.

Ne znam, niko ne kaze da se proda za 50-100e ali jbg budimo realni 1k je mnogo za ovu vrstu strane… :slight_smile:

Mislim ne prigovaram, tvoje prodaja mozes staviti i 5k ali je zaista mnogo. :slight_smile:

Ne mora značiti druze skoro sam prodao pejdz od 140k lajkova za 1300e :wink:
Covjek je ko iz pi*ke izvadio te pare sekunde se nije cjenkao mislim da je i na forumu ovdje on :smiley:
Jer je pejdz bio kvalitetan vidio je o čemu se radi nije bilo linkova na njemu samo sadrzaj kvalitetan :smiley:

Stranica prodana.

Stranica prodana korisniku @Erwin_Okugic. Sve uredno i korektno.

1 Like