P: Fiskalnu blagajnu u javi (source code)

Dakle prodaje se modificirana verzija OpenBravo POS blagajne (cijeli source kod), prilagođena fiskalizaciji u HR.
Program je kompletno rješenje koje radi i ne zahtjeva nikakve dodatne modifikacije, te je prilagođen za maloprodaju i veleprodaju.

Funkcije programa koje su promijenjene/dodane:
-Fiskalizacija izdanih računa
-Novi paneli za izmjenu podataka o fiskalizaciji (i posl. prostoru), te prijava pos. prostora u PU
-Naknadna fiskalizacija (grupna ili pojedinačna, s unosom paragon brojeva)
-Izdavanje R1 računa (Unos i ispis svih potrebnih podataka o kupcu)
-Izdavanje predračuna
-Naplata predračuna
-Ispis R1 računa/predračuna na A4 formatu (prilagođeni jasper reports layout)
-Poboljšan izgled programa (ikone, brojevi, sličice, itd.)
-Napravljena rekalkulacija poreza (program po defaultu ne može handlati više poreza po artiklu, bar ne onako kako bi kod nas trebao, a sad je to omogućeno)
-spremanje xml-ova i logova

itd., ovo su neke najbitnije stavke.

Program je spreman za prodaju krajnjem korisniku (nekoliko ih već koristi isti bez greške), te radi out of the box.
edit: radi (isprobano) na verzijama windowsa od xp na dalje, te na ubuntu (11.10 i 12.04)
Cijena po dogovoru, molim samo razumne ponude.

Ima i free riješenja solo: izrada računa putem weba za male poduzetnike

Neće mi poslati poruku. Možeš mi poslati mail na pm, hvala.

poslao sam ti pp

U program implementirana funkcija arhiviranja baze, te sinkronizacija sa folderom na internetu, tako da su svi podaci 100% sačuvani.

Ako nekog interesira, ovaj oglas je i dalje aktivan.

Imam i ja nesto slicno, puno bolje online :smile:
http://in4.hr/in4-bms.html

Ovdje se radi o različitim vrstama programa, odnosno moj oglas je desktop aplikacija koja ima drugačiju namjenu i tip korisnika (blagajnička mjesta, samoposluge, skladišta koja koriste proizvode s bar-kodovima, i koji prodaju robu količinski, te ugostitelji)

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey