P: Kladionicarski sajtovi

Domen: Kladionicar . info

Uz sajt ide i FB grupa od oko 2.500 ljudi.
Uz kupovinu ovog sajta, gratis ide domen+hosting za sajt www.injuries-suspensions.com (sajt za englesko trziste, skoro pokrenut)

Sajt je unikatan po tematici, tipovi i tiketi nisu primarni vec spisak povreda i izostanaka iz 20-ak Evropskih i Svetskih liga.
Mnogi sajtovi nude slicno, ali samo za top 5 liga, medjutim mi smo resili da nudimo 20 kladionicarski najzanimljivijih liga i po tome smo jedini na Balkanu, za sada.

Sto se analitike tice, u prethodna 3 meseca ostvario je 11.000 pregleda, od oko 4800 korisnika.
Nakon svake objave clanka na FB, dodje otprilike dodatnih 500-1000 pregleda stranica.

Nas cilj je bio da dobijemo standardnih 200+ posetilaca, pa da onda uvedemo sistem naplate pracenja svih liga, gde bi se za neki zaista mali novac ljudi pretplacivali i pratili dnevno azurirane informacije o povredama i izostancima. Ukoliko neko preuzme, najbolje bi bilo da nastavi sa istom idejom, samo se nadam dosta aktivnije od nas :wink:

cena: 100 eura

aktuelno

Na prodaju zasebno, ili u paketu, dva kladionicarsk sajta.

Sajt 1
S obzirom da je high user friendly, ovo vise spada pod “portal” jer korisnici sami unose sve detalje utakmice, tako da administratorima ostaje samo da selektuju da li je analiza dobitna ili ne.
Sve procese obavlja skripta,od generisanja logoa, do kalkulacije mesecne i ukupne liste.
Skripta je odradjena “od nule”, nije koristen ni jedan template kao ni open source CMS.

Da bi se samo ovakva skripta kupila, na internetu kruzi cena od 700+ dolara za klot verziju.

Sajt 2

Sajt odradjen u WordPress-u, jedinstvena ideja o “povredama i suspenzijama” iz kladionicarski najzanimljivijih liga.
Kao cilj sam imao da napravim ekipu ljudi koji ce pratiti/preuzimati povrede i suspenzije iz 30-ak liga, a tu uslugu naplacivati 5 eura mesecno po nalogu, te da bih od toga mogao napraviti minimalnu zaradu. S obzirom da sam s vremenom na krv i noz, bilo bi mi drago kada bi neko preuzeo i nastavio pravim putem.

Za sve dodatne informacije, kontakt u inbox. Pozdrav.

Cena za prvi je 450 eura, kodovan od nule, bez koriscenja bilo kakvih templejta kao sto je obicaj sa danasnjim sajtovima.

  1. www.kladionicar.info

Sajt je zamisljen kao sabirni centar informacija o povredama i izostancima iz najjacih fudbalskih liga.
Informacije o povredama smo prekucavali rucno, mada postoji i sansa da se implementira scraper koji bi sam uzimao sa drugih sajtova i parsirao podatke ovde.
Radilo se na sajtu do pre nekih godinu dana, ulozeno je i u SEO optimizaciju pa smo sada za najbitnije kljucne reci iz ove branse na prvoj strani, negde cak i prvi na prvoj strani - zacementirano.

Uz sajt ide i FB grupa od 2387 pratilaca.
Cena je 200 eura (placen hosting jos nekih 11 meseci)


  1. www.tipsteri.net

Portal je odradjen rucno, koristili smo PHP, JS, JQ i MySQL.
Zamisljen je da korisnicima nudi da naprave svoje profile, i da na pisu svoje analize utakmica, gde ce za svaku analizu stavljati i ulog 1-10. Na kraju dana, admin kroz admin panel selektuje koja analiza je dobitna a koja ne i time se automatski azuriraju podaci za svaki profil, kao i njegova ukupna statistika.
Deo admin panela, odnosno, deo gde se dodeljuje status utakmciama je na slici #1.
Takodje, tipsteri dobijaju pehare na mesecnom nivou, pa se i na kraju godine nagradjuje onaj koji je najvise puta bio prvi.
Prva tri tipstera smo nagradjivali deljenjem novcanog iznosa.

Svi fudbalski klubovi i reprezentacije, NBA ekipe i teniseri su pokriveni logo-ima kao i pretragom (na slici 3), tako da u bazi vec postoje informacije o njima.

Portal je potpuno automatizovan, na adminu je samo da klikne i oznaci status odredjene utakmice (slika 1)

cena: 450 eura

Mogucnost placanja na 2-3 rate ukoliko bi se uzela oba, stvar dogovora.

Javite mi se u kontakt