P: ljetno čišćenje sajtova / domena

Domene su kod namesilo, nije ih problem poslati u vaš registar. Bez hostinga, dajem domenu, sve fajlove + bazu. Domene ne ističu ubrzo. Ja sam iz HR, primam na banku ili PP. Za sva druga pitanja molim privatne poruke.

Sa ponešto posjete/zarade:
definiraj.com - sajt sa definicijama, posjeta uglavnom školarci, ima oko 1000 definicija(postova), promet preko ferja padne, ostatak godine oko 100 dnevno, zarada zadnjih 30 dana oko pola eura, nisam na sajtu dugo radio, znalo je biti bolje dok se na sajtu radilo, eto tako skroz mi stoji, a stvarno mislim da ima potencijal ako bi se netko oko njega potrudio. 300kn
flappybirdigre.com - nije WP, odkako je napravljen nije diran, nikakav seo, na početku ga je google zavolio, bilo je zarade i prometa, sada samo stoji, zarada zanemariva, 20-25 posjeta na dan, možda bi oživio da ga netko sredi i ažurira. 100kn
igre-igrice.biz - Na Avarcade, nije diran godinama, posjeta stabilna na 40-50 dnevno te zarada 1,3€ za zadnjih 30 dana. 250kn
strateske.com - Nije WP, nije diran dokako je napravljen, nikakav seo nije rađen, imao je jedno vrijeme solidnu posjetu, sada je to na 0.7€ zadnjih 30 dana te posjeta 30ak dnevno. 100kn

Bez posjete/zarade:
boyandgirlkissing.com
easypreschoolgames.com
flashstrategygames.org
girlparkinggames.com
-na WP, ubačeno igara i tako stoje već preko godinu dana, nisam stavljao adsense na njih. 80kn komad ili 200kn sve 4.

Samo domene:
buildanddestroygames.com 30kn.
prankgames.net 50kn
pekackruha.com 50kn
pizzarecepti.com 80kn
surfacebookaccessories.com 80kn

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey