P: medicinske domene (.si)

Medicina je danas svakako postala prije svega veliki posao, pa prodajemo nekoliko odličnih slovenskih domena - sa računom :slight_smile:

ENDODONTIJA .SI
IMPLANTOLOGIJA .SI
ZOBOBOL .SI

KRATKOVIDNOST .SI
DALJNOVIDNOST .SI

MEDICINSKICENTER .SI
POLIKLINIKA .SI

DERMATOLOGIJA .SI
GASTROSKOPIJA .SI
UROLOG .SI

• za prodaju više domena u paketu nudimo još dodatni popust
  • skrečem pažnju i na naše domene iz turizma: link

Savjetujem da napišeš može li uopće netko tko nije slovenski državljanin biti vlasnikom takvih domena? Ako ipak može, koliko košta produženje? :frowning:
Bilo bi ti bolje to ponuditi na nekom Slo Forumu, mada moje je mišljenje da te domene ne mogu koristiti apsolutno ništa niti Slovencu, a još manje nekome sa ovog Foruma. :blush:
To je samo moje mišljenje, jasno. :o:

Svako može bez ograničenja registrirati slovenske domene. Produžetak košta otprilike 15 eur (bagatela napram .hr). Koliko to može koristiti pa najbolje znaju oni (hrvatski) medicinci, koji se več reklamiraju u Sloveniji - a ima jih PUNO :wink:

Ono što ja znam je da u Hrvatskoj vlasnici nacionalnih .hr domena mogu biti isključivo pravne osobe koje zadovoljavaju određene uvjete, plus postoje i komercijalne .hr domene koje koštaju oko 500 Kn godišnje. :blush:
Znam također da su liječnici i doktori, pa i privatnici bili zakonski jako ograničeni u prezentaciji svoje djelatnosti. Slovenija je čak i malo zapadnije od nas, ali sigurno nije divlji zapad. :blush: Nije ni ovaj Forum. :o:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja