P: Na prodaju sajt star 2 godine

I dodao bi još da po meni glavni kriterij treba biti posjeta web stranice sa Google, ako neki web ima posjeta i dobro rangira za keyworde za koje ti želiš rangirati, sigurno će pomoći članak na nekim od tih podstranica.

Sve ovo PA, DA, PR… su po meni gluposti, ako web nema posjeta sa Googla, znači da ga Google ne cijeni, a PA DA se lako nabiju umjetno i nisu metrike od samog Googla nego od drugih firmi kao što su MOZ koji nemaju veze sa Googlom.

1 Like

Ako DA, PA ne igra neku ulogu, ajd onda daj objasnjenje kako ovaj clanak rangira u top5
http://www.sheknows.com/best-reviews/gym-towel-with-carries
A brdo clanaka ovaj sajt ima u top10 samo sa ovim tabelama i generickim tekstom. I veruj mi, jako je tesko preteci ih.

Slaba kljucna rec, sajtovi iz konkurencije imaju od 0-2 linka po artiklu a u tom slucaju kad neko nema off page seo ka artiklu ulogu igra seo ka homepage tj DA, ovo preporucujem za nekog pocetnika koji ima sajt neodredjen na jednu nichu da napravi artikal za ovaj kw i vrlo brzo ce doci u top 5 uz par linkova

Bugi nije u amz aff sajtovima na eng i ne vjerujem da je listao hiljade keyworda da bi vidio da su svi clanci u dva grosa gore dolje da tu gugl mora uzet linkove u obzir kao i recimo autoritet sajta ili kako god ga neko zove. Ne moze moj sajt se mjerit sa sheknows ili neki drugi jak sajt pa taman napravio clanak remek djelo u odnosu na njih. Jedino mi linkovi pomoc mogu. U minimum 90% termina.

Ljudi koji nisu izucavali konkurenciju amz aff ili drugih aff sajtova i malo gledali beklinkove znaju da je uglavnom sajtovi koji rangiraju imaju masu pbn linkova.

A cak i oni smecarski pbn linkovi takodje vrlo cesto solidno guraju sajt. Sa sajtova koji nemaju zeru posjete. Sa spinovanim tekstovima.

Al odje vecina gleda nema velike zarade, mnozi to sto nema sa 12 max 18 i toeto, iznad nema sanse da neko pomisli da da pare.

Besmisleno je i nudit ovakav sajt odje. Na flipi bi ovaj sajt otisao za 400$. Odje nema sanse.

2 Likeova

Imaš i opciju da ovaj sajt koristiš za 3-way linking ako nisi gadljiv na grayhat.

Ti nudiš link na ovom sajtu, za uzvrat dobiješ link ka nekom od ta dva sajta koja guraš.

1 Like

Onda neka ga proda na flippi ;).

Imas li mozda nesto konkretno na umu? Ako imas javi se na pp :slight_smile:

Da, treba to ucinjet.

Ova grupa je nekada bila dobra za to https://web.facebook.com/groups/1761637534077608/

Ne znam kakvo je stanje danas, ali i neke grupe u tvojoj niši bi bile potencijalno dobro rešenje.

Možeš svakome ko te iscima za guest post da kažeš da tražiš link zauzvrat. Ili da kada cimaš sajtove za guest post napišeš i da možeš da uzvratiš guest post na ovom sajtu.

I slične opcije ti se otvaraju kada imaš odakle da linkuješ. :slight_smile:

2 Likeova

Poslao sam zahtev pa cemo da vidimo sta ce da kazu :slight_smile:
Hvala!

Moze lock, prodato. Hvala.