P:news portal s zaradom

Pozdrav svima,

prodajem news portal s solidnom mjesečnom zaradom.

Molim ozbiljne i zainteresirane kupce koji su spremni izdvojiti par milja kuna da mi se jave u inbox gdje će dobiti više detalja i termin za live sastanak.

Lp

Daj Babicu mislim da index ipak ne vrijedi toliko :blush:

hahah nije babić :wink:

bas sam se slatko nasmijao :smiley:

milja kao tisuća ili milja kao milijuna?

Pixi… zar to nije onaj prevarant iz Rijeke?

ne,onaj ti je imao nick Piksi :joy: …a ja nisam znao pa slucajno izabrao slicno ime

Milijuna.

Iskreno sumnjam da ćeš ovdje pronaći nekoga sa takvim budgetom. Možda jedino da ciljano kontaktiraš neke visokoprofitabilne agencije ili grupe, pa da vidiš što možeš izvući. A pored toga, tu je Flippa, provizija je relativno visoka na takav budget, ali možeš biti siguran da ćeš uspješno napraviti transakciju. Pošto oni imaju dosta kupaca sa takvim budgetom…

Nije mi jasno samo to oglasavanje i prodaja bez da se stavi link na portal da ljudi znaju o cemu se radi.

Time više ako se radi o miljunskoj posjeti na web znači da ga milijuni gledaju mjesecno pa nece bit smak svjeta ako stavis tu link da bi mozda 10-15 webmastera vidilo o cemu se radi.

1 Like

Na što misliš pod solidna?
Ipak tražiš par miliona, zarada bi trebala biti puno više nego solidna. Možeš malo precizirati?
Tražiš nešto tako veliko nisi dao nijednu informaciju, da se i nađe netko tko je zainteresiran za takvo što vjerojatno ćeš ga propustiti jer ti neće poslati pm jer se to nikome neda.

Da nije http://www.bebamur.com/ :slight_smile:

Nije, spominje neki milijunski web.

od 50 do 100k € godišnje…