P: PBN-privatnu blog mrežu od 30 stranica

Pozdrav,

prodajem privatnu blog mrežu u kojoj se nalazi 30 različitih stranica.

Prosječan: PA:32.76 DA: 24,46 Moz

Različiti IP C blok, hosting košta za jedan mjesec 45 dolara, Hosting je plaćen do 12.9.2014. godine.

Domene registrirane na namecheap još 10 mjesec.

Niche se sve mogu ukomponirati.

Jezik je engleski.

Izbjegnut footprint:

-domene regane na namecheap, gdje se nalazi većina domena u svijetu i imaj ID zaštitu
-različiti IP c blok
-svaka stranica ima različitu temu instaliranu i plugine
-stranice nisu povezane sa GA i adsense i webmaster toolsom
-različiti stajlovi pisanja stranice(naslov, heding, poravnanje, slike, videa…)
-nema međusobnog linkanja

Cijena:

15 000 kuna = 2000 eura
-cijena je ono što sam ja potrošio: domene, hosting, vrijeme izrade i slično

Razlog prodaje:

Uletili neki novi projekti, pa za ovog više nemam vremena.

Potencijal:

Uz sve ovo dajem i account na blackhatworld . com forumu, gdje morate biti minimalno regani 2 mjeseca da možete postati oglas. Cijena jednog paketa na ovoj mreži je 300 dolara, što je u principu 10 dolara za jedan link. Znači treba napraviti dobar flayer i postaviti na blackhatworld i u samo prvih mjesec dana bi mogli zaraditi do 6000 dolara, sve je ovisno o ponudi i cijeni i paketima koji se nude.

Također se može koristiti i za vlastite stranice, što se nekom ko ima amazon na sajtu i prodaje proizvode s amazon može vratiti u jednom do dva mjeseca.

Što je PBN?

Za one koji ne znaju u kratko,privatna blog mreža je najbolji način dobivanja backlinkova. Temelji se na tome da kupiš domenu koja u očima googla ima već neki autoriti i onda napišeš članke koji linkaju prema tvom sajtu. Mnogi će sada reći da to nije moguće, ali sigurno neki od vas prate 5-10 stranih poznatih blogera na temu niche stranica, seo i slično, pa znaju o čemu se ovdje radi.

MOLIM SAMO OZBILJNE KUPCE DA MI SE JAVE U INBOX !

Nepotrebne postove neću komentirati.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey