P: Portal i Facebook page od 53000 lajkova

@milito koje su tvoje kvalifikacije da bi nekome uopće procjenjivao stranicu?

Ko ce to da upadne u zamku? kao drugi se ne razumiju bez samo mi, pa i kupuje 50,000 ja ne vidim da pise manje, sad jel aktivna il nije to gleda onaj koji je kupuje i za cem mu treba. Sta ti ima da ulazis u to, postoji tema gdje je trazio da mu procijenite receno mu je vec da ne vrijedi, ali on je drugog misljenja i ti ne mozes nekog da ubijedjujes u nesto sto on vidi drugacije. Postavio je oglas ako vec necete da kupite ili zelite da mu date savjet napisete mu privatno mislim da si stavio veliku cijenu gledaj koriguj je prije ces prodat i to je okej. Ja pricam ovo za uopsteno nevezano od njega samo zamjeni pozicije prodajes nesto i nadje se neko da ti napise e ovo ti ne vrijedi nista, i kvari ti oglas ulozio si vrijeme novac itd. i neko treba da pisa po tome jer se on kao razumije.

1 Like

Zašto ti kvari oglas? Osama, kvalifikacije? Koje to moram imati da mogu procjeniti stranicu?

Ulazimo u neku diskusiju nepotrebnu :slight_smile: posle ovog komentara se zaustavljam. Sigurno ti takvi komentari nece pomoc da nesto prodas. A to je cilj barem ovih oglasa da ljudi nesto prodaju jel da? Ovako osporavamo ljudima to. Ja to tako vidim mozda grijesim, al eto ne zamjerite.

Postovanje posalji neke statistike ove web stranice, takodjer i FB stranice pa da znam o cemu pricamo, i koju cijenu da ponudim. Hvala