P: Potpuno automatizovan WordPress sajt na Engleskom jeziku

Zbog bolesti vlasnika, prodaje se sajt sa tematikom WordPress-a star oko mesec dana, sa oko 30ak jedinstvenih clanaka koji se dobro kotiraju na Googlu, i sa oko 250 unique poseta (uglavnom iz Amerike posto je sajt na Engleskom jeziku).

Sajt je: http://bit.ly/29HqcK5

Na sajtu postuje 7 autora po sistemu guest postova - ne placate ih da pisu vec zauzvrat dobijaju backlinkove.
Kao sto mozete videti, na sajtu nije objavljen nijedan post vec 10 dana jer je vlasnik bolestan a nema ko da odobri clankove autora.

Dobijate:

• Sajt radjen u WordPress-u sa premium temom koja je doradjena
  • Profesionalni logo u raznim dimenzijama i formatima koji je placen $260
  • Oko 300 jedinstvenih poseta dnevno (Uglavnom sa Google i Facebook)
  • Oko 50 backlinkova sa sajtova sa slicnom tematikom WordPress-a
  • Sve dosadasnje clanke i naravno, dosadasnji autori nastavljaju da pisu za vas
  • Facebook, Twitter, Tumblr i WordPress profile.

Trenutno nema nikakve monetizacije, ali smo na par foruma predlozili “product review” usluge i javilo se par ljudi sa themeforest-a koji zele da se njihove teme promovisu na sajtu. Naravno dobicete prepisku emailova i njihove podatke.

Molimo vas da pisete na email office@wphammer.com ako ste zainteresovani. Pozdrav!

1 Like

Jel mozemo znati koliko je minimum za kupnju?

I kako da saljemo email na office@wphammer.com kada je vlasnik bolestan i nemoze odobriti clanke, kako ce odgovoriti na email onda?

2 Likes

Potpuno automatizovan a svaki clanak se mora odobriti?

1 Like

Ti si prijatelju genije!
Treba da napises knjigu kako si postigao sve ovo, mislim da bi je prodao u milion primjeraka…

3 Likes

Pozdrav,

Nema minimuma, stavio sam ovaj oglas za prodaju na par sajtova i foruma, pa ponuda koja bude najveca… Za sad je najbolja ponuda koju sam dobio 300e.

Imam pristup emailu, ne brini. Dat mi je admin account, vidim da ima 14 clanaka koji cekaju objavu (sacuvani kao drafts).

Takodje zaboravio sam da napomenem i da su sve slike na sajtu unikantne i da su svi clanci optimizovani sa Yoast SEO pluginom. Takodje nakon objave posta automatski se post podeli na Facebook, Twitter, WordPress i Tumblr-u.

Mogu namestiti da se svi clanci automatski objave nakon sto ih autori posalju ako to odgovara.

Ovako je namesteno jer su dvoje autora nasi ljudi (Srbija i Bosna) i desava se da ima gresaka u kucanju pa valja to ispraviti.

Daleko od genija, pre uporan (da ne kazem tvrdoglav)
Hvala ipak :slight_smile:

Zanima me kako napraviti ovo ima neki plugin ili?

Da, u pitanju je plugin, namestio mi je to drug sa fiverra za 5$ i sad se ne maltretiram da sve delim na vise profila…

Evo ti link ako ti zatreba: https://www.fiverr.com/whowpcom

Hvalla…

Dobro zamišljen sajt i dobra realizacija istog.

1 Like

Posete rastu, danas rekordnih 400 unique
takodje na Envato vidim da se registrovalo vise od 50 osoba preko nasih affiliate linkova ali svega par njih je nesto kupio, envato affiliate zarada $24

i dalje aktivno, mozete ponude slati i na pm

Zanima me cijena za koju si spreman prodati momentalno.

Svaka čast, kada se neko u mjesec dana probije sa sajtom i ima parsto unique posjeta dnevno pretežito s tražilice mora da je pravi majstor. I to još USA tržište, nevjerojatno!

Nema šanse da je sa googlea, mislim da je to večinom sa fb i to putem reklama.

2 Likes

Hajde dobro, pa cak i da je sa google-a, ali ovo sto ispod citiram me fascinira:

Pisati guest postove za backlinkove na sajtu koji je star cak mjesec dana… Svaka cast, jer umjetnost je naci takve autore.

Posete su 95% sa Google-a, 2% sa Facebook stranice i ostalih 3% razno (direktne posete, codecanyon, itd.)
Nisam kod kuce. Ali cim budem slikacu statistiku i postavitu

Posto je sajt vezan za WordPress, posetio sam WordCamp u Beogradu pre par meseci i upoznao se sa dosta ljudi iz te branse.

Mali broj njih se odusevio ovom idejom i pristali su da pisu za sajt. To je to

Sa nestrpljenjem očekujem statistiku :D.

A ko je vlasnik sajta, koliko sam ja skontao iz tvog prvog posta, sajt nije tvoj?

Izivini, ali ni ovo mi nije jasno… Prije par mjeseci si se dogovorio sa ljudima da pisu na sajtu koji je star mjesec dana? Hvala za info…

1 Like

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey