P: Potpuno automatizovan WordPress sajt na Engleskom jeziku

Čime su se to oni oduševili u cijeloj priči, ako nije tajna?

Vlasnik bolestan, a ti si posrednik, ponude da se salju na mail, iako je vlasnik bolestan - ok imas pristup mailu.

Sajt star mjesec dana, a pisu se guest postovi za backlinkove - hm, zanimljivo.

Sajt star mjesec dana, a slicnih sajtova ima milion, tvoj se probio dobro na trzistu (USA) - hm, zanimljivo.

Domen registrovan na tvoje ime ?

Moras i sam priznati da sva ova prica djeluje jako nerealno, ne kazem da lazes, ali meni je tesko povjerovati u vecinu stvari koje si napisao.

Upoznao ih je na tom skupu, ne mora značiti da im je tada prezentirao ovu ideju. Mene više fascinira ideja da on pita njih da pišu za sajt čiji vlasnik nije on. Ali nemojmo požurivati, pričekajmo najavljenu statistiku.

Evo statistike za tu stranicu:


Mislim da je pametnom dosta…

Ako je ovo istina onda je i glupom dosta. A ovog prodavaca treba odmah oznaciti kao prevaranta.

Kako si došao do te statistike?

Htio sam kupiti, pa me dodao na analytics…

Pa o čemu onda on priča?

To moraš njega pitati. Ja sam pitao za cijenu, on kaže 650€. Ja ponudim 550€, on prihvati i dodao me na analytics i tamo naiđem na ovaj užas od statistike.

Samo da se nadodam da je on ovo napravio kao amater, ako je vec zelio fakeat traffic onda je to trebao malo bolje napraviti, prvo je trebao taj fgake user surfati stranicom i trebao je dolaziti s googlea. To je malo teze za izvest…

Heh, a ja se nažalost ozbiljno zainteresirao sa site, ali kad sam trazio statistiku i jos neke sitnice poput backlinksa (jer ja sam gledao sa različitim alatima i tih 50 relevantnih backlinksa ne vidim) vise nisam dobio odgovor. Btw, za mene je cijena bila 400 eur :stuck_out_tongue:

Ne bih htio suditi prerano, ali u cijeloj priči neke stvari baš ne drže vodu. Vidjeti ćemo što prodavač još ima za reći

Nudim 50 eura za stranicu.

Ja nud 40 eura ako imas dokaz da je tema kupljena i da ne koristis ukradenu verziju koja postoji…

Morate se bolje pripremiti kada zelite varati, ucite od Caneta :slight_smile:

1 Like

Ma dajte ljudi budite ozbiljni. U mjesec dana se on probio na USA tržištu do parsto unikata? Ljudi mu pišu džabe za backlink s njegove stranice, i to stranice stare mjesec dana? Ljudi su se oduševili njegovom idejom? Kakvom? Pa takvih sajtova ima mali milijun. To su najočitije stvari koje su trebale biti sumnjive iz prve, a bilo je i drugih znakova da tu nešto ne štima. Srećom, nitko nije nasjeo, barem se nadam.

PS: Svoj prvi post u temi sam “nakrivio” kako bi dodatno itaknuo da je riječ o sarkazmu.