P: receptizatorte.com

Domen i sajt iz naslova na prodaju zbog nedostatka vremena (i potrebnog novca :slight_smile: ).
Sajt nije bio u mom vlasništvu, nego je domena bila istekla pa sam je nedavno kupila i ponovo oživjela sajt. Recordi pokazuju da je prvi put bila regana 2012.
Sajt je već počeo da dobiva posjete od pretraga na Google i poneki klik na Adsense.
Zainteresiranom kupcu dajem Analytics na uvid.

CIJENA: 100 € (hosting nije uključen)
(Cijena je formirana na osnovu plaćenih troškova domena i hostinga, te unosa sadržaja i grafičkih detalja. )
Besplatan prenos na drugog korisnika na GoDaddy.
Plaćanje najradije Skrill, a druga alternativa Paypal.
Ako je više zainteresiranih , onda bidajte ovdje, fiksna cijena važi kao početna.

Bumpić!

I dalje aktivna prodaja. Sajt je redizajniran, odličan za ove postače na FB koji zaradjuju na receptima. :slight_smile:

Moguć unos recepta sa front-enda kao i registracija članova preko FB, Twitter, Google.
http://receptizatorte.com

zainteresovan sam , mozete li mi se javiti da se dogovorimo

Bump!

Nova cijena 75€!

BUMP
I dalje aktivno. Nova cijena 50€ (Paypal ili Skrill)
BONUS: FB stranica sa oko 2200 fanova.

Bok Alencia, :slight_smile:
samo ću pohvaliti tvoj website koji nudiš na prodaju. :thumbsup:
I ja jako volim kolače mada se ne bi reklo po avataru. :slight_smile:
Čini mi se super web i oni Youtube filmovi unutra.
Bilo bi ti bolje da ne prodaješ i da se tome posvetiš više, recimo da za početak izbaciš one iritirajuće popupove koji izlijeću sa svih strana, mislim da su kontraproduktivni jer koga zanima tako nešto taj će se upisati sam, a zanima svih. :blush:

Ako ipak prodaješ - preporuka, pogotovo po ovoj povoljnoj cijeni. :o:

1 Like

Hvala na preporuci :slight_smile: Ovaj forum postaje veoma uslužan. :clap: bravo za mod @c3po
Sajtić je dobar ko se ovim bavi, ja sam previše energije usmjerila u drugom pravcu, tako da bih ovo najradije prepustila nekome ko će iz njega izvući više. Dobrodošli, kupci!:smiley:

1 Like

Svaka čast za ovaj webić’ odličan izgleda tema i unešeni postovi :clap:
Koliko sam vidio sa googla skoro i da nemas posjete sve je preko social mozda jedan od razloga jeste ovakvi indexirani linkovi

1 Like

I meni se sviđa stranica … šteta je što ju daješ tako jeftino. Ali s druge strane ako nemaš vremena za nju, razumljivo je, bolje da se razvija, nego da stoji.

No, evo jedan prijedlog za tebe ili budućeg kupca, pogodan za rubriku “ako niste znali” - članak ili pokoji recept na temu aquafaba.

Zaimljivo otkriće i vrlo aktualna tema u svijetu, a posljednjih dana i kod nas, posebno interesantno za vegetarijance ali i one situacije kada ponestane jaja, a baš nam se jede neka fina poslastica :slight_smile:

Sretno s prodajom!

1 Like

@Zdenga valjda ti ne moram reći da mi ovim ni malo ne pomažeš… ni vrijeme ni mjesto nije za analizu sajta koji prodajem. Da je bolje optimiziran cijena bi bila drugačija. Zašto mi na ovom forumu uvijek najviše odmažu moji Bosanci… :smirk:

@mikica hvala, eto… dobro… sad znamo za aquafaba. slobodnadalmacija, čestitke na backlinku. :slight_smile:

Ma svasta izmisljaju s tom aquafabom, samo treba reci da ne podnose svi tu grahovu vodicu. nisu stare bake rekle da graha treba precediti doks e kuha inace ce biti vjetar s dinare!!!

Pa ne znamo dok ne probamo, ali u svakom slučaju dobra alternativa za npr. alergične na jaja (bjelanjke) koji baš i nemaju neke mogućnosti u tom smislu.

No, nebitno, hajde da ne spamamo dalje temu, neka sve ostane samo na informaciji koja bi možda mnogima bila interesantna i za koju vjerojatno ima upita na tražilicama (što znači da je dobar materijal za obradu kroz neki članak ili recept).

:slight_smile: čisto dobronamjerna namjera upoznavanja spomenutog pojma jednim klikom.

2 Likeova

Cao,

Da li je sajt još na prodaju - i ako jeste koja je cijena ?

Lp

Prodano, može lock.