P:Sajt s temom vjenčanice

Sajt vjenčanice na prodaju. Ideja sajta je reklamiranje salona vjenčanica, gdje vlasnici salona sami dodaju svoj oglas sa podacima i mapom. Sajt sadrži plugin za rejting vjenčanica, gdje posjetioci mogu da ocjenjuju vjenčanice i salone. Osim toga sajt sadrži stranicu gdje se učitavaju vjenčanice sa Amazon-a, te je ideja i zarada od prodaje.

• sajt sadrži nekoliko članaka o vjenčanicama i nekoliko salona
  • registrar: GoDaddy
  • termin vjenčanice na Google : cca 6600 pretraga/mj - konkurencija niska
  • razlog prodaje: standardan, previše sajtova- nedostatak vremena
  • sajt je relativno nov i nema neku značajniju posjećenost.
  • ponude i pitanja na PM ili direktno u postu, pod uslovom da se držite teme i ne omalovažavate vrijednost sajta.
  • plaćanje: paypal, skrill

Dokazi posjete i izvor posjete, te cijena stranice?

Ne kužim domenu… http://vjenčanice.com/

Ništa, posjećenost zanemariva, poneki posjetilac, jer se nije radilo na promociji. Cijena nije odredjena, ako ste ozbiljno zainteresovani javite se na pm ili bidajte ovdje.

to je zbog č :smiley: na browseru upisujete normalno vjenčanice.com
ja mislim da je vrijeme da počnemo imati domene sa pravim nazivima stvari i sa našim slovima

email ne radi na ovakoj domeni?

@exd naravno da radi, ali ako upise onaj zajebani naziv

@topic a sto se tice sajta mislim da ne vrijedi mnogo

valjda sam ja trebala odgovoriti exd-u? :open_mouth:
@amardugi a ti zadrži svoje mišljenje za sebe, svako je dovoljno pametan bez vas dušebrižnika :wink:

moje iskustvo sa domenom koja u sebi ima specijalne znakove (čšćžđ) je baš loše što se tiče rangiranja, ali to je samo moje iskustvo

Ok, moguće… ovo mi je prvi takav sajt, ali po nekoj logici ne bi trebalo biti drugačije od specijalnih znakova poput crtice, sve zavisi od sadržaja, originalnosti, seo i naravno promocije. Ja imam iskustva sa slovima tipa ö å i sl, u branšama sa jakom konkurencijom gdje su sve druge domene bile zauzete, dešavalo se da najbolje rangiraju upravo ovi sa specijalnim karakterima.

Sorry na off topic :wink:

Neću ulaziti u rangiranje domena sa specijalnim znakovima (IDN domena), ali neki ih vole. Recimo domena Sökmotoroptimering.se (optimizacija tražilica iliti SEO) je prije par dana prodana za skoro $15000 USD.

1 Like

Zaista? ne izgleda kao neka wow stranica… ja sam prije svega mislila na stranice oko “låna pengar” (krediti), kod mene prvi rezultat poslije sponzoriranih izlazi upravo sa å , tako da vjerujem da će i ove moje vjenčanice jednog dana ugledati zeleno svjetlo na velikom G :smiley:

BUMP. Jos uvijek aktuelno. Cijena samo 50€.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey