P: Sajtove paket Igrice ENG - 780 €/mj

Prodajem u paketu jer izlazim iz te niše.

Ima oko 40 domena od toga neke sa odlicnim backlinkovima - znaci u principu dobivate svoj pnb plus sajtovi koji donose jako dobru zaradu. Posjeta je velika vecina USA/KAnada/Uk… cc 90% su tier 1 zemlje. Klik je odlican oko 0.2€ prosjek.

Zarada je stabilna - prosjek zadnjih 5mj. je 780€ (prosli mjesec 812 €).
Ima i 1 .hr domena stara 17 godina sa jako dobrim backlinkovima svojednobno kada je postojao page rank bila je pr 6.
Uz njih dolazi i nekoliko hostinga.

Odgovaram samo ozbiljnim kupcima i detalje iznosim samo na sastanku uživo. Prodajem i šablonu po kojoj sam radio koja i dan danas dobro funkcionira. ( dovoljno je rec da sam prosle godine na taj nacin napravio site koji je prodan za xxxxx € plus zaradio mi je xxxxx €.). Cijena je 18 mj. x zarada (prosjek zadnja 3 mj.). cc 14k € no moguce je pregovarat. Nije hitno Oglas je aktivan dok ne napisem da je prodan ili ako odustanem od prodaje. NAPOMINJEM: SASTAJEM SE SAMO SA OZBILJNIM LJUDIMA I NJIMA IZNOSIM DETALJE

3 Likes

Sretno sa prodajom …

Pod uslovom da su sajtovi aktivni min 24 mjeseca, zainteresovan sam. Što se tiče sastanka, jedino nekada posle NG, jer sam prezauzet a iz BiH sam :slight_smile:

Ima ih starih preko 5 godina a ima ih starih par mjeseci. Mislim ovo je prilika za one koji bi radili na tome i koristili prilike kako sam ja koristio.

Prosli mjesec 890 €. Cijena nije fiksna moze dogovor. Moze Placanje BTC/ETH… Mjesecno imate posla 2 sata ako ne radite nove sajtove.

poslao sam ti na skype poruku, ako je jos aktivno

Pozdrav

Ako moze @c3po lockaj topic. Tmx

Hvala tebi. :blush: :o:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey