P: Web portal + FB Pages 121k + Adsense account

Prodajem web portal dnevnevijesti.org, dvije facebook stranice, jedna 115k a druga 6k. Uz portal takodjer ide i adsense star preko godinu i pol dana, preko 13000E zarade na njemu. Na njemu trenutno koristim instant artikle i audience network. U slikama ispod mozete vidjeti zaradu u oktobru u audience networku i u adsenseu. Neću lupetati cijene, molio bih samo ozbiljne forumase koji su zainteresirani za kupovinu da mi se jave. :wink: :wink: :wink:
http://prntscr.com/h7145f
http://prntscr.com/h714vy

Sve ostale informacije u pp :wink:

Posalji u inbox cijenu za fb stranice. pozz

Koliko je star web da li je posjeta sa fb ili…

drugar nije portal puno star, dugo sam koristio drugu domenu al mi nije imala veze s imenom pagea. Onda mi ispadne prilike da dodjem do ove domene pa da to upotpunim. Ono sto ti mogu reci da je domena na alexa.com bila na 4000 i nekom mjestu kad sam je ja uzeo a sad mozes i sam pogledat gdje se nalazi, i svaki dan ide sve bolje i bolje. Sva je posjeta s ovih pageova :wink:

Razlog prodaje?

Analytics slikaove godine

I cijena

Razlog prodaje je prelazak na strano trziste

Na drugom linku je slika od sajta koji sam prije koristio

Cijena po dogovoru

Aha, pa sto kad ti ide dobro ovdje?

Nije ovdje cijela 2017 godina. :slight_smile:

Jbga drug kad sam uspio ovo s balkanom uradit mislim da cu jos bolje uspijet na stranoj publici. Taj cilj je davno zacrtan eto doslo je vrijeme da ga ostvarim, nije jer sajt nije puno star, na prvoj slici mozes vidjet da je to analitika za zadnjih 7 dana dok je stari sajt zadnjih 12mj. Uz malo truda, seo i ostalih zahebancija od ovoga se dobar sajt moze napraviti :wink:

Evo ovdje od 1 oktobra do danas

greška http://prntscr.com/h72fxi

2 Likeova

Ne mozes virovati, da ljudi otvaraju clanak pogledajte ko je umro Semsi Suljakovic…i mi se pitamo sto smo di smo.

samo sam tebe cekao :smiley:

haha ma ne vezano za tvoju prodaju nisam moga da odolim :smiley: jer san ovaj clanak vidia skoro na onom Novi
Sricno u prodaji svakako.

“nada obrić ubila majmuna akumulatorom”

plač

1 Like

Nemozete vjerovati, pogledajte šta je selma bajrami uradila miletu kiticu :smiley: :smiley: :smiley: … Ljudi ja sam ovdje stavio oglas da prodajem nesh a ne da mi offtopice radite bezveze, sta je razlog da kontrirate? @cupomakarska ma to kazem jer od svake teme hajku napravis :smiley: :smiley: :smiley:

Mozes li reach da mi slikas za zadnjih 10-15 objava, kao i broj klikova po FBu.

Mislim da sam dovoljno informacija ovdje postavio. Ukoliko se ovdje nadje kupac za ovo voljan sam mu dat na test sve na 24h :wink:

Pazi, ovo sigurno neces da prodajes za 200-300-400$, ja kao potencijalni kupac bih voleo da imam uvid u analitiku. Na stranici ima po 2-3 lajka po objavi a stranica zaradjuje 2k$ mesecno. Ne treba mi testiranje, vec mi trebaju samo podaci, a onda mozemo da pricamo o ceni na pp, skype, mob kako god hoces.

1 Like

imas privatnu poruku :wink:

1 Like

može li cijena u PM.

1 Like