P: webshop za prodaju game accounta i biz botanja accounta

Prodajem moj webshop baziran na wordpressu i sa kupljenom temom. Odličnog dizajna za prodaju smurf game accounta. Trenutačno imam za prodaju na njemu League of Legends accounte, ali možete dodati sve game accounte koje želite prodavati.

Dat ću vam i 10 računa na forumima na kojima možete oglašavati da prodajete accounte.

S web shopom ćete dobiti Discord kanal tako da možete nuditi podršku svojim kupcima. Hosting je u A2 hosting. Hosting je plaćen 1 mjesec unaprijed.

Web shop ima .com i .net domene.

Također vas mogu uvesti u posao botanja League of Legends accounta. Da se dobro zaraditi. Imam i hardware na prodaju s kojim možete botati accounte. Accounte možete prodavati na webshopu sa paypal, crypto i ostalim servisima. Također vam dam sve discord servere gdje možete oglašavati prodaju. Prodavati možete preko webshopa, bulk drugim preprodavačima i još mnogo. Te sve informacije dajem nakon kupnje.

Meni se više neda imati posao sa čudnim strankama. Bacam se na drugu vrstu posla. Youtube.

Neka se jave samo ozbiljni kupci jer nije mala investicija. Koliko uložite toliko možete mjesećno zarađivati. Ako uložite 1000$ toliko mjesećno možete zarađivati.

Ako ima ozbiljan kupac možemo se naći osobno u HR Zagreb i okolica.

Možete platiti s paypal ili cryptocurrency.
Link i cijenu šaljem samo sa pm.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja