P: Website u Evergreen niši

Bok,

Zbog manjka vremena i motivacije odlučio sam prodati jedan website u evergreen niši – Dogs. Domena je stara par godina i ima snažan link profil sa relevantnih siteova. Kupio sam ju preko Expired Domains jer nije bila aktivna neko vrijeme i savršeno se uklapala u priču. Također, MOZ metrike, PA i DA su 32/32 tako da je i s te strane dosta jaka i stabilna.

Nisam pretjerano puno radio na sajtu, instalirao sam i modificirao paid temu na Somo frameworku (WP), ubacio custom header, kreirao newsletter forme i dodao AddThis za shareanje. Također sam ubacio 6 relevantnih članaka.

Zamislio sam ga kao authority site koji obuhvaća 3 niše u jednoj a to su: Dog Apparel, Dog Toys i Dog Strollers te sam ga tako i kategorizirao, ali uz dodatak Breeds 101 i How To Guides tako da ima jako puno prostora za ekspanziju i ownanje niše.

Kao što sam rekao, domena ima solidan i stabilan BL profil i nisam dodavao nikakve nove linkove, te ako se na tome poradi (malo guest postanja, kvalitetan direktorij etc.) postoji velik potencijal za dominaciju SERPa. Prometa sa tražilica trenutno nema.

Potencijalnom kupcu uz temu koja je stvorena za review site (50$) dajem na raspolaganje sljedeće:

• Gotove video reviewove proizvoda za 3 glavne kategorije (strollers, toys i apparel) koje može uppati na youtube i dodatno zaraditi BL i povećati prisutnost
  • 5 PLR Ebookova za nišu koje može iskoristiti kao link/email bait.
  • 6 dog related bannera
  • 30 Dog related članaka (3x5 za svaku kategoriju) – nisu unikat
  • 500 PLR Dog članaka stvorenih za rewrite i tiered link building
  • Istražene ključne riječi za nišu i izvještaj o volumenu i težini za svaku posebno
  • Jednu Infografiku koja se može editirati.
  • Mogu ponuditi informacije o niši i savjete kako i u kojem smjeru razvijati projekt

Dakle, prodajem praktički „done for you“ site u odličnoj niši. Planirao sam ga monetizirati Amazonom jer je tematika i ponuda proizvoda jako, ali jako dobra. Ljudi jednostavno kupuju ovakve stvari za svoje pse i zašto ne zaraditi na tome.

Nekakve cifre trenutno uložene u site s moje strane:

Domena - $105
Tema - $50
Logo - $50
Članci i sve gore navedeno - $150

Ako se ne proda, bude stajalo sa strane neko vrijeme dok ne uhvatim malo više vremena da se kvalitetno pozabavim s njom.

Ispod €100 ne bih išao, tako da možete biddati (nije najefikasnije ali šta ceš xD) ovdje public ili na PM.
URL neću objaviti ovdje da nebi pokvario BL profil, šaljem na PM po potrebi.

LP

da ne editiram naknadno - domena je .com

bump - 20 znakova minimum

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey