Pa da li je ovo moguce - sada sam se totalno iznervirao

Zar nema youtube fino onu opciju da platis pa da nemas reklama?

Svi bi da se **** a da im ne udje :smiley: Moraju i oni zaradit… na kraju krajeva da vam njihova usluga ne valja ne bi je koristili.

Sto se monopola tice- ovo je cist monopol zbog KVALITETE. Slobodno trziste, mozes birat sta ces koristit. Kao Amazon npr- nemaju oni tal sa drzavom pa da svaki sa americkim pasosem mora imat prime- al eto, opet svaki drugi amerikanac ga ima jer je usluga vrhunska i u potpunosti je revolucionizirala ecommerc. Kome smeta google- ima nekoliko drugih pretrazivaca (ne nekih znj) ali naravno, skoro niko nece koristiti te nego ce koristit google jer je najbolji

Niko ne kaze da ti sajtovi treba da rade bez prihoda , ali to je vec bezobrazluk nevidjenih razmera,to je sve u stilu DIKTATURE ,kao moze im se,ko Vas sve ebe ,mi smo najpametniji,

Nije bas u stilu diktature jer u diktaturi nemas izbora- ovdje fino mozes preci na neki dailymoon il bilo sta drugo… il jednostavno uzet 2 mjeseca free premium i onda nekih 5-6$ mejsecno

Moj problem je veći. Ja uzeo da gledam reklame, a ono na svakih 30 secundi me prekidaju sa nekakvim horor filmom. Ma kakvo ovo vreme dođe :blush:. Izgleda da je vreme diktatora Tita, Gadafija i sl. baš prošlo :smile:
A ti @ brane333 , ako si iznenađen i uvređen lepo otiđi u neku birtiju pa tamo si slušaj pesme. :wink: Možeš da naručiš i Lepu Brenu za 4 osobe.

Nemoj Gadafija da diras, dok je on vladao oni su imali sve sto pozele. Od kad imaju “nediktatorsku” vlast, nemaju nista.

3 Likeova

:blush: namerno sam napisao, baš zbog toga koliko je danas sve normalno da se treba mozak isperati i živeti u demokratiji :wink: i kako je normalno da svi veliki puštaju reklame, a tebe sakcionišu da ih držiš i zarađuješ (da ne bude i ovo bukvalno shvaćeno, ali nadam se da se da pročitatit između redova).