PAPY Host

Pozz!

Novi sam u dizajnu. Znam programirati, ali mi dizajniranje ne ide nikako i ako znam raditi u photoshopu, corelu i ostalim programima. Ali nikako ne mogu da izdizajniram savršenu stvar. Moj prvi web dizajn je papyhost.com. Pa ostavite komentar šta valja, šta nevalja na čemu trebam poraditi. I naravno ako imate web stranica na kojem bi mogao naći tutorijala za web dizajniranje, ne želim tutorijale koji su o dizajniranju u photoshopu jer ja vec znam photoshop, znači trebaju mi tutorijali tipa koje boje da koristim itd.

Tehnički dovoljno dobro da baci sumnju da si ti ovo odradio, tj. da nije tuđi predložak. Pogotovo što se radi o TYPO3 CMS-u, pa si trebao savladati i predloške za njega (a to nije lagan CMS).

S druge strane, ako je dizajn uistinu isključivo tvojih ruku djelo, onda izvrsno. :doki:

[quote=“tsereg”]Tehnički dovoljno dobro da baci sumnju da si ti ovo odradio, tj. da nije tuđi predložak. Pogotovo što se radi o TYPO3 CMS-u, pa si trebao savladati i predloške za njega (a to nije lagan CMS).

S druge strane, ako je dizajn uistinu isključivo tvojih ruku djelo, onda izvrsno. :doki:[/quote]

Hvala na komentaru.

Typo3 je dobar cms (framework), a kao što sam rekao znam programirati. Programiram
html, css, sql, php, javascript, typoscript, a u dizajnu nisam bas dobar. Što se tiče programiranja u typo3 mogu vam reći da typo3 cms nije težak, odnosno težak je za početnike ali kad skontaš cms onda ces reci da je typo3 najlaksi i najednostavniji cms, a još je i open source :slight_smile: . Zbog čega ga vrijedi učiti.

A dizajn je moj i mozes to potvrditi po nazivima div-ova

Odličan dizajn

Meni se sviđa, ako je prvi rad svaka čast.

Samo, kako kažeš da se vidi po nazivima divova da je tvoj rad, a kad si već divove nazivao hrvatskim jezikom, zašto komentare u cssu pišeš na engleskom? Cudno mi je da je nekom jednostavnije razumjet komentar na engleskom a divove na hrvatskom, al oke…

[quote=“toom0101”]Meni se sviđa, ako je prvi rad svaka čast.

Samo, kako kažeš da se vidi po nazivima divova da je tvoj rad, a kad si već divove nazivao hrvatskim jezikom, zašto komentare u cssu pišeš na engleskom? Cudno mi je da je nekom jednostavnije razumjet komentar na engleskom a divove na hrvatskom, al oke…[/quote]

jbg radim za dance pa naucio :slight_smile:

jeftin si pajdo

Dizajn nije loš, a da je jeftin? :nono: ima i jeftinijih…

[quote=“mahir”]Hvala na komentaru.

Typo3 je dobar cms (framework), a kao što sam rekao znam programirati. Programiram
html, css, sql, php, javascript, typoscript, a u dizajnu nisam bas dobar. Što se tiče programiranja u typo3 mogu vam reći da typo3 cms nije težak, odnosno težak je za početnike ali kad skontaš cms onda ces reci da je typo3 najlaksi i najednostavniji cms, a još je i open source :slight_smile: . Zbog čega ga vrijedi učiti.

A dizajn je moj i mozes to potvrditi po nazivima div-ova[/quote]

Zanima me kakav si u typoscriptu? Vidim da si to naveo…

Odličan, Pavio sam i extenzije za typo3 i sve web stranice radim u njemu.

http://www.bigbluecharter.dk
- Uradio cijelu stranicu osim dizajna
vaerested.dk - Uradio cijelu stranicu osim dizajna

http://www.herningsholm.dk
- Uradio Pretraživač i neke stvari
krivaja.hostpixelgraf.com - Uradio cijelu stranicu osim dizajna ova web stranica nije još gotova
helsingor-privatskole.dk - Uradio cijelu stranicu osim dizajna treba još tekst ubaciti
mislim da je ti je ovo dovoljno ako hoces jos referenci reci :smiley: a sve su radjene u typo3

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja