Paxum / Payoneer / Paypal?

Pozdrav narode!
Na Paxumu imam sumu koju bih menjala za novac na Payoneer-u ili Paypal-u.
50$ bih pocastila tu uslugu (toliko me izadje sumnjivi wire)
Inace, u slucaju da je neko koristio wire transfer pa uspelo (sa vecim sumama) i to bih volela da cujem :slight_smile:

Povuci novac na wire slobodno. Ja sam prije godinu-dvije imao na paxumu par transakcija od 500-600 dolara i normalno povukao na racun. Jest da im je glup i komplikovan sistem, ali radi. I duze im treba da novac legne na racun nego npr. paypal.

1 Like

Hvala puno na odgovoru!
Smem li da pitam na koju banku si povukao sredstva wire-om?
I koliko se tacno ceka? :confused:
Probala sam onaj withdraw na karticu ali nece ni na visa ni na master card. Posle sam citala neka uzasna iskustva (ali doduse ne za istocnu evropu)

Na intesa sanpaolo banka, znam da sam imao neke probleme dok sam dodao devizni racun. Trazilo mi slike pasosa i sl. Mislim da sam oko 5-6 dana cekao da bude novac na racunu. To je bilo mozda prije 2 godine, tako da ne znam sad kakva je situacija.

1 Like

Hvaaala :blush:
Znam da im se desio peh u aprilu, ove godine, ali verujem da su ga ispravili. Ruku na srce, meni se javlja support svaki put a paxum na paxum radi u sekundi.
Uradila sam jedan wire transfer sa delom novca, pa ako prodje, odradicu i ostatak.
Svakako bih volela do tada naci jos koje resenje :sunny:

1 Like

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja