Payoneer kartica limit

Bok svima,

pitanje za korisnike Payoneer kartice:

  • postoje li ikakvi limiti sto se tice maksimalne uplate koja se moze mjesecno primiti
  • koliko novca je moguce isplatiti na nasim bankomatima, i koliko novca se otprilike “izgubi” u tom procesu?
  • jesmo li s payoneer karticom stvarno sigurni od porezne i sl. kao sto govore?

hvala!

Limit na kartici ti je 2500 USD … nakon tog moras povuc lovu da se limit oslobodi.
cca 5000 kn dnevno, uzmu ti naravno conversion fee USD u HRK (tecajna razlika) i naknadu mislim 5 dolara
loading fee ti je 3.75% i ceka se 2-3 dana.
siguran si od porezne jer je to virtual bank account … i nema ama bas nista sa HR.

Ispravka, nije limit na kartici $2500 nego $10000. Limit dnevne potrosnje je $2500.

2 Likeova

I loading fee nije 3.75% nego 2$ ako cekas 2-3 dana ili 5$ ako hoces da ti predje u roku sat vremena. Provizija na dizanje (payoneer provizija) je fiksno 3.15$ bez obzira na sumu.

1 Like

$10 000 ce bit dosta za pocetak :smile: :smiley: :wink:
Znači kod isplate na bankomatu, uzimaju fiksno $3.15? A koliki je maksimum za odjednom podignuti na bankomatima uopce, jel na svim 5000kn ili ima nekih i sa vecim limitom?

Fiksno $3.15 + jos nesto izgubis radi konverzije, no nista strasno.

Najvise sto sam ja u jednom danu na istom bankomatu probao dizati je 9000kn ali ne od jednom nego na dva puta, znaci ubacio sam karticu, digao 5000kn i onda jos jednom 4000kn.

Znači na 5000kn koje podignem, izgubit cu 25kn fiksno, i jos nesto na konverziji po njihovom tecaju. Maksimalno 200kn pretpostavljam. To mi se cini vrlo povoljno, javim kako radi u praksi.

malo offtopic, jel tko moze sa svog payoneera slati uplate na drugi payoneer account (osobni). Ako ima tko takav, a da je zainteresiran za konverziju (uz proviziju naravno) payoneer <-> paypal neka se javi na privatnu.

Dakle treba mi netko tko moze meni poslati na payoneer, ja njemu uplaćujem istu svotu na paypal + dogovorenu proviziju.