Payoneer Kartica

Zna li neko da li bih ja iz Srbije mogao da dizem pare sa PP na Payoneer karticu? Posto kod nas nema opcija da primamo pare samo da placamo.

mislim da ti to nema veze s karticom nego dali imaš mogučnost isplate ili ne. tako da mislim da trenutno nećete moći isplatiti lovu.

Da, nema veze sa karticom nego sa PP-om.
Ako ne možeš podići pare sa PP-a, ne možeš ih niti poslati na Payonner,
jer i on je svojevrsna “banka”.

A Skrill?
Znam da se Payonner može povezati i sa Skrillom?

Steta, a Skrill moze i na moju karticu tako da mi Payoneer nista ne znaci.

Izvinjavam se za dupli post ali zanimaju me sledece stvari:

  1. Moze li se payoneer kartica dobiti, verifikovati i koristiti bez da sam u saradnji sa nekim partnerom ( kao samostalno fizicko lice )?

  2. Da li je moguce da se uplacuju sredstva na nju od strane pravnih lica u smislu wire transfera ( IBAN i SWIFT )?

1.) Da, za to je stvorena
2.) Ne. Koliko je meni poznato direktan depozit na Payonner se može primati samo od Payonner partnerskih (U.S. based) tvrtki tipa PayPall, Freelancer, ODesk…

  1. Nemoze, mora biti preko partnera (2co, freelance i sl. svi koji nude placanje preko payneera)

  2. Nije moguca wire transfer uplata, osim ako nisi u USA i to direktno iz njihovih banaka. Nakon 3 ili 4 uredno provedene uplate od partnera preko kojih si dobio payonner karticu, moguce je samostalno uplacivati putem drugih kartica na svoju payonner karticu. Uzimaju fee od par dolara i transakcija se provodi do 3 radna dana. Tako recimo da mozes radit za nekog bilo gdje u svijetu, das mu broj svoje payonner kartice i on ti uplati preko njihovog weba pare.

Jel ima netko iskustva da nije mogao kupiti na neobux.com,
preko PayPala (Payoneer kartice)?
Probala par puta, uvijek mi je denied transaction.
Nikako da dobijem odgovor od Paypala zašto je odbijena.

Poštovanje.

Imam Payoneer karticu koja nije spojena s niti jednim partnerom i ne mogu je spojiti na PayPal niti mogu uplatiti novac na nju putem personal transkacije s obzirom da Payoneer traži prvu transakciju putem partnera. Kojeg partnera koristiti kako bi se kartica mogla aktivirati na najjednostavniji način?
I ne razumijem ovo s First Century Bank, da li je potrebno tamo imati otvoren račun (znam da traže social security number u što sumnjam da bi im broj HZZOa išta značio :smiley: )?

Hvala.

Pitanje vezano za Payonner debitnu karticu. Jel ima nekakav limit na bakomatu koliko možemo podići i da li to ovisi o bankomatu ili ne?
Hvala!

pročitah na forum.hr 5000 dolara, ali nekako me strah da ti naš bankomat nebude dao više od 5000 kuna po danu, bar meni neda kada sa svog dižem na zabi :confused:

2000 kn dnevno. Ako pokušaš više, odbit će ti transakciju i skinuti $1. 100% sigurno :wink:

na kojem si to bankomatu radio? ovisi o bankomatu

Ne sjećam se jer je bilo na više njih. Jedan od njih je sigurno bio RBA

Zagrebacka - 3000kn - provjereno

Probao sam na pbz-u i u opcijama prikaza uopće nije bilo za upisati iznos vec samo ponuđene brojke, od kojih najveca 1600kn.

Imaš i opciju “drugi iznos” :smiley: ili nešto slično

To nisam znao, dobro je znati, hvala za info

Pa govorim da toga nije bilo u izborniku.

Da mislim da ti dnevne limite daje bankomat. Jer kaj macan kaže npr. 3000 kuna ti je maksimalno na zabi, s time da je dnevni limit 5000, znači odmah dva puta karticu i onda ti da jos 2000 kuna