Payoneer

Samo da se zahvatlim gospodinu vir​2al da ulozenom trudu i vremenu…ovo svakako nisam imao gde da procitam. Svaka cast jos jednom.

E sad, jedno pitanje, treba da povezem racun sa paypalom (ono add bank) ali nemam taj 1$ na payoneer racunu. Kako to da izvedem? kako da uplatim pa da to aktiviram, jer mi stoje sredstva na paypal-u zarobljena…

Pozdrav.
Trebam pomoć. Aktivirao sam karticu i napravio sve kako je ovdje objašnjeno ali na Paypalu nemogu dodati račun. Poslao sam upit Paypalu i dobio odgovor da preko Payoneera ne mogu otvoriti račun već samo preko Visa kartice.
Što sam krivo radio. Molim pomoć.

Pozz Forumu! :slight_smile:
imam pitanje u vezi rege…
stigla mi kartica, i otvoria sam paypall račun, nisam još ništa "aktivira ni upisiva!
ni payoneer karticu ni račun u paypall,
vir2al@
ovo gori što ste objasnili prilikom upisivanja u paypall računa, dali prije toga treba aktivirat karticu na payoneer stranici??? pa kad se aktivira kartica ONDA ići na paypall i uneti Bank routing i account number?
ili …tu sam se “pogubia”?! ;(

U PayPal više ne možeš dodati Payoneer karticu ni bank account tako da ništa od toga…

Da!! :frowning:
pa šta da radim sa karticom i računom od payoneera?
nisam je još aktivrao na stranici, da jednostavno podnesem mail nalog za poništavanje? ili…

ps:ima li još kakva druga solucija?
nisam siguran, negdi sam pročitao da se može i poklon kartica (visa) registrirat na paypall? dali je to točno?
i može li se sa paypall povlačit novcac na tu poklon karticu??

Ništa, evo meni stoji kartica već 2 mjeseca skoro…isto sam ju naručio za paypal ali ništa od toga…

A ovo za visu ako misliš na ekesh čuo sam i ja da se može na paypal ali mislim da samo za plaćanja, sumnjam da se može povuć sa paypala na tu karticu…

ja sam je dva puta koristio za direktno plaćanje na web dućanu, ali je nisam "poveziva "sa payapll-om,
isto tako sam primjetio da joj je datum važenja jako mali mjesec dva čini mi se…tako da nema "koristi.

Ja nisam ni to koristio jer je na računu 0, a nisam nikad ni probao uplaćivat novce na taj račun, a ni ne znam kako, dali se može, kako se može…itd

Možeš uzeti neku od prepaid kartica. Ja već 5-6 godina koristim prepaid karticu za plaćanje na internetu i povlačenje novca s PayPala.

za plaćanje prolaze prepaid, ali koja prepaid prolazi za povlačenje?

Nema tekući u banci. ;(

Sve?

Meni radi sa Visa web prepaid karticom OTP banke. Za druge ne znam, ali očekivao bih da je kod svih isto.

U pravu si. Nekako sam računo da to spada pod debitnu, ali je zapravo prepaid kao što stoji i u nazivu

pozdrav,

i mene zanima ta provizija i konvertiranje…

znaci na bankomatu od zagrebacke mi pise tipa:

naknada 1,40% i koji je tecaj i iznos… to je sve ok… ali dolje pise
terecenje u HRK ili terecenje u USD??? to nisam bas shvatio…

a ak idem na pbz banomatu mi pise nes skrou drugo?! ne znam vise sta
tocno, budem pogledao sljedeci put, al valjda tipa proviziju il
konverziju dal da strana banka radi il domaca?!

uglavnom pitam se sto je povoljnije? predpostavljam da je na zabi i pbz
bankomatu isto pitanje? znaci bolje bi bilo terecenje u hrk, odnosno da
hrvatska banka pretvara novac? da je to povoljnije?

bok,

dal se je netko nedavno registrirao za karticu ? danas se pokušavam registrirati i traži me podatke od banke na zadnjem koraku… ne znam dal je to normalno ili ?

hvala

bok dali mi može netko reči što da napravim pošto se nemgu logirati na svoj račun zaboravio sam username i pasword plz help.

Dobio sam isplatu amazona na payoneer. Trebam li kakav withdraw tražit ili to ide direktno na onu karticu koju su mi oni poslali? Danas su mi tražili kopiju dokumenta pa sam slao, trebam li čekat da ta neka provjera prođe ili?

ja kad primam na Payoneer, lova ide ili na US karticu ili EU (ovisno o valuti koju primam) automatski, jedino treba vrijeme da sjedne (obicno je pending few business days).

sta se tice cekanja, novac ces dobit na acc nakon sto ce ti biti prebacen onu US ili EU karticu no isto tako mos koristit svoju debit karticu banke, tako da nista ne trebas cekat, ako nesto nece stimat sa dokumentima poslat ce ti na mail da predas jos dokumenata itd. ali to te ne koči da primas $

Automatski se filla,barem meni.

hvala na informacijama.