PayPal alternativa

Pozdrav,

treba mi preporuka za neku zamjenu za paypal.

Koristio bi mi za primanje novca od stranki za koji radim neku uslugu tipa seo ili pisanje clanaka i trebao bi mi za slanje novca odnosno placanje nekom za isto takve usluge.

Po mogucnosti da se sa tog servisa moze slati novac na paypal i primati novac sa paypala ili sa kartice da se stranka koja mi mora platiti nemora registrirati na taj servis.

Nadam se da sam bio jasan.

Hvala

moneybookers?

Da li mi preko njega netko moze uplatit novac bez da ima moneybookers, npr. direktno sa kartice ili paypala?
I dali ja sa njega mogu slati novac, odnosno placati nekome ako ta osoba nema moneybookers, odnosno diretno nekome slati novac na npr. paypal?

Pogledaj 2Checkout oni ti primaju PayPal

Hvala na preporuci.

Vidim da oni primaju placanje preko paypala. Samo imam problem sa placanjem nekome sa 2Checkouta jer izgleda da to nemogu.

Svrha toga bi bila da ja funkcioniram kao posrednik. Covjek naruci od mene neku uslugu. Plati mi. Ja nadem nekoga tko to radi i platim mu. I ostavim sebi proviziju.

Sve bi to trebalo funkionirat glatko, sve u istome danu. Covjek mi plati a ja odmah saljem novac trecoj strani.

Posto vecina ljudi koristi paypal za placanje i primanje novca, tu dolazi do problema jer ja nemogu primat novac na paypal.

znam kako ti je to i mene muči

Da ne otvaram novu temu podignut cu ovu staru.

Ako netko zna neku alternativu paypalu a da nije skrill neka javi

Revolut business…

Paysera, ima i Visa kartica.