PayPal blokada kartice - koliko im treba za odgovor?

Pozdrav!
Unaprijed se ispricavam ako sam pogrijesio podforum.
Novi sam i jedino sam ovdje vidio spas…
Kako pise u naslovu…Blokirana je jer sam glupan krivi broj od 4 znamenke napiso…
I sada poslao sam svoje dokumente tj. Prednju i zadnju stranu osobne… i cak sam im na fejs napisao (obadvoje poslano u petak) i još nema odgovora… Znate li koliko trreba za odgovor? Dali mozda moram poslati prednju i zadnju stranu kartice,osobne te onaj kod koji su mi u banci dali?

Ponekad im treba malo duže da odgovore putem maila, no imaju ti i broj telefona na kojeg ti se za vrijeme radnih sati uvijek netko javi i u vecini slucajeva ti i odmah rijesi problem. Pa ako ti engleski nije problem… zovi.

Taman idem da pitam za taj broj i taman odgovor!
Reci mi molim te ovako…Zanima me dali ima broj iz Hrvatske? Jer sestricna mi kaze da za njihovu zemlju je besplatan(Canada) a meni kada idem contact us pise broj koji je iz Irske(Dublin)
Probao sam zvati s moba jer bojim se koliko bi mi uzelo s kucnom ali kaze da nemam novaca…Taj mi broj nije besplatan

Da, sjediste za EU im je u Irskoj, stoga ti je najbolje zvati taj broj.

Cijena poziva ovisi operateru s kojeg zoves.

Ako primjerice zoves s t-mobile cijena za poziv prema Irskoj ti je 1,81kn po minuti.

U svakom slucaju nije besplatno.

Pitao sam sada sestricnu dalo mi moze to rjesiti jer je kod njih besplatno! A ako nista, nadoplatim 25kn na mob(t-mobile) i zovem.

Mozes li mi mozda reci kada ih nazovem samo im kazem da mi je blokirana kartica jer sam pogrijesio kod ?

Proveri da li možeš preko Skype da pozoveš. Sećam se da je pre to moglo da se uradi potpuno besplatno. Probaj i taj Danski broj telefona ako je na free liniji, ako ne onda pozovi dole navedene brojeve.

PayPal Customer Service:
US/Canada
1 - 888 - 221 - 1161 / 1-888-215-5506
or
1 - 402 - 935 - 2050

4:00 AM PST to 10:00 PM PST Monday through Friday
6:00 AM PST to 8:00 PM PST Saturday and Sunday

Probat cu evo sekunda pa javim.
Hvala vam puno sto trosite svoje vrijeme na mene!
Kada odem na stranicu baca mi samo
"00353 1 436 9111"
Sada cu probat nazvati 1888 samo da vidim dali zvoni pa cu sutra kada rade… Ne vjerujem da moze preko skajpa no pokusajmo.

Zvao sam ‘1 - 888 - 221 - 1161’ preko moba no ponavlja da svota na racunu nije dovoljna

Evo ti broj telefona, u UK, radi preko Skype bez ikakvih problema… 0800 3587929

1 Like


Ovo za skajp pise.
A zovem s moba i zenska kaze “Vezu nije moguce uspostaviti”
Mozda jer ne rade sada?

Promeni pozivni broj… ti zoves u HR tj. tako te Skype prepoznaje, a iz liste samo izaberi UK…

Hvala ti puno majstore! Do neba ti hvala! Sutra ih nazovem pa ti javim! Budi pozdravljen i svaka cast!

pozdrav, najbolje da iz paypala provjeris koji je broj i dobices svoj kod koji moras da im kazes kad ih zoves, i uplati na skype pa nazovi tako barem ja lakse mi je i jeftinije. i trebali bi rijesit to za 2-3 dana nakon sto im dostavis sto traze…

Evo ovako…
Zvao sam broj (UK) koji je besplatan preko skajpa te su mi rekli posto zovem iz hrvatske da moram zvati Dublin…A to mi nije besplatno…

Pa jeli možeš u 10 minuta riješiti problem? Plati račun telefona kada stigne i to je to. Ako sam dobro skužio, to bi bilo nekih 20KN

Bez uvrede, ali ako ti je bitno riješiti ovaj problem zar je tako veliki problem potrošiti 4-5kn na normalan telefonski poziv? :wink:

Ja sam nekoliko puta zvao PayPal sa mobitela i razgovor je uvijek trajao 2-3 minute i naplaćeno mi je svaki puta manje od 10 kn.

I meni se blokirala kartica 23 dec posaljem poruku odma i … 26 dec dobijem poruku da su mi odobrili karticu.