Spajanje PayPala s Payoneerom

Ako ikako mozes drzi se payoneera i onda te bas briga. Ja sam evo sinoc uspio spojiti paypal sa bankovnim racunom od payoneera i sad cu tako primat sve novce. Nisam lud radit da bi drzavi dao pola :smiley:

1 Like

Veritos, mozes li pojasniti kako si uspio spojiti Paypal s racunom od Payoneera? Ja sam mislio da vise nije moguce spojiti Paypal i Payoneer… Pa ako bi mogao detaljnije objasniti sto si sve napravio i kako tu konkretno sad funkcionira… Mozes si slati lovu s Paypala na racun od Payoneera i dizati s tom karticom na bankomatima kod nas?
Hvala unaprijed!

1 Like

Moguce je napravis Paypal nalog i dodas bankovni racun od Payoneer koji dobijes od njih. I saljes novac sa PayPal na Payoneer tj. taj bankovni racun koji si dodao i verifikovao na PayPal i karticom od Payoneer dizes novac jer je taj bankovni racun spojen sa njom.

Ali zar nije Paypal onemogucio povezivanje bankovnog racuna vezanog uz Payoneer? Imam vec dugi niz godina Paypal racun. Zar bih sad mogao uz povezani bankovni racun u Hrvatskoj dodati i bankovni racun od Payoneera koji je zapravo US bankovni racun? Ne bi li to bilo sumnjivo?

Iskreno ne znak kako mi je uspjelo, kad sam prvi puta pokusao prije par mjeseci nije proslo. Zvao sam support od paypala pa sam pokuso da mi oni dodaju racun bez da sam im rekao da je to payoneer, kad je ovaj provjerio podatke bankovnog racuna samo je rekao: “Payoneer? Sorry but we can’t add that” i to je bilo to. Prije 2 dana sam pokusao ponovo samo da uslikam error i posaljem prijatelju kad ono proslo :smiley:

Jel i paypal napravljen na hrvatsku adresu ili?

Ja nema šanse da spojim payoneer bank acc sa paypalom, karticu sam uspio dodati, ali fora je da na mastercard ne mozes povuci novac :stuck_out_tongue:

Paypal je sa pravim podatcima na HR adresu, jedina razlika od kad sam zadnji put probao ih povezat je sto sam pretvorio paypal u business account. Ne garantiram da je zbog toga proradilo ali ako netko hoce moze probati.

Hmm volio bih kad bi to mogao napravit :smiley: Sad sam probao,no bezuspjesno

jel imas link kako da to probam napraviti ili kratak opis sto gdje upisati cliknuti, koje pdoatke od payoneera uzeti i tako?

EDIT:
Probao nesto, dobio ovo, jel to znaci da nemoze?
We were unable to process your bank account registration at this time. We apologize for the inconvenience. Please try again at a later date.

Isto sam to dobio. Izgleda da ne moze

Please Note!
Only ACH (US local bank) transfers in USD can be accepted
Transfers must be made from a company account
Transfers from individuals will be automatically rejected
Wire transfers are not supported
Transfers made from a company account owned by you cannot be accepted

Ajd @veritos reci jel i tebi ovo pise ispod svojeg payoneer racuna. Jer koliko vidim ovo je jako limitirano, individualne osobe mi enmogu poslat novce, wtf! I sam sebi nemogu poslat novce, svasta.

To pise svima, na payoneeru imas jos i opciju funding source koji partneri payoneera koriste za slanje i imas direktno slanje kao na PP. Izgleda da mi se stvarno posrecilo sto je kod mene proslo. Jel tko probo dodat na paypal business account?

Ja imam business acc i nece mi :smiley:

Payoneer službeno sa PayPalom ne radi već duže vrijeme, tj. PayPal sa Payoneerom.

E jebiga, izgleda da mi se stvarno posrecilo, 2 puta sam isplatio da budem siguran. Stvarno sam se iznenadio kad sam vidio da je fee tako mali, paypal ne uzme nista a payoneer 1%. Novci u manje od 24 sata stigli u oba slucaja.
Eto ako bude trebalo kome isplatit mozete mi se javit, platite mi kavu i to je to :slight_smile:

To je bug u PayPal sustavu. Nemoj se previše veseliti, čim skuže blokirat će ti isplatu. Službeni PayPal stav je da ne žele raditi s Payoneerom i tako će i ostati. Oni su izravna konkurencija. Postoji još uvijek određen broj računa koji su povezani prije par godina (PP->Payoneer), oni ih lagano češljaju i skidaju svešto ima veze s First Century Bank. Provjereno.

1 Like

Može li mi neko pojasniti prednosti i nedostatke ovoga. Nikada nisam koristio Payoneer i ne razumijem za što vi ovo koristite PayPal - Payoneer?

e jebiga, bas sam pomislio kako cu fino isplacivat sve pare :confused:

@milito payoneer je slican kao paypal samo sto svaki racun dobije mastercard karticu s kojom mozes dizati novce na bankomatu, tako da novi idu iz US bank racuna na bankomat i onda porezna nema uvid u tvoj racun.

Koliko košta dizanje na bankomatu? Obično banke naplate masno ako nije njihova kartica.

Moj je povezan cini mi se 2014 i jos uvijek redovito svaki mjesec sasvim normalno si isplacujem na Payoneer.