Spajanje PayPala s Payoneerom

Iz Srbije, i ja nisam verovao ali stvarno bez problema sam dodao, ako nesto znaci dan pre toga sam dodao payoneer mastercard za placanje preko paypal-a ali to mislim da nije problem i da moze svako.

Verifikacione uplate od paypala ka payoneer-u

Nemojte nikad ulazit sa proksijima i VPNom na paypal, mozete si napravit sranje bez veze.
Meni nikad nisu stigle te uplate za verifikaciju i pise mi “confirm your bank” ali isplacujem normalno novce.

Tako sam i ja razmisljao i odustao od povezivanja dok juce nisam video ovu temu i rekoh ajde da pokusam sa mog ip-a to jest bez proxija/vpn i sve je proslo bez problema…

Da li je neko mozda cuo za ili koristio loadoo visa karticu, dakle imaju opciju za plasticnu Visa karticu ne virtuelnu - https://loadoo.com/en/ ??

Meni svaki dan iskace na facebooku reklama, dopizdili su mi vise :smiley:
Ali nisam ih nikad isprobao.

uf tek sad vidim, provizije su im paprene, ovo se izgleda isplati samo onima sto valjaju bitcoin

kako vi provjerite iz koje banke vam je payoneer kartica??? Npr. gore netko je rekao da mu je kartica iz “First Century Bank” , kako da to provjerim?

Pise ti na Payoneer, a i kad ukucas broj na PayPal automatski ti upise.

Klikni na global payment service i vidjeces sve informacije.

Dajte da Vas upitam ovo

Ovo me dosta mući zadnje vrijeme. Naime tko je uspio povezati Payoneer i PayPal to sve radi i mogu se dizati novci i svakako preporucujem, najjednostavniji i najsigurniji nacin isplate novca, pogotovo od porezne, međutim, ono što me zanima:

Što se dešava kad se sa bankomata podigne npr iznos od 1000, 5000, svejedno koliko kuna, da li banka dobiva kakve obavijesti i sl. Tj da li banka može nekako preko isplata iz bankomata, nas povezati tko smo i kontaktirati poreznu ili kako?

Recimo, šta bi se desilo, kakav sustav ima banka ako bi netko svaki dan dizao sa bankomata 5000 kn, to je maksimalno. I s obzirom da je payoneerov limit čak 5000$ dnevno, mogao bi ići i do više bankomata od različitih banaka i dizati i po 25000 kn dnevno. Postoji li kakav sustav za prevenciju istoga?

To govorim hipotetski jer me zanima koliko je ustvari sigurno i ovo podizanje novaca sa bankomata, iako ne sjeda novac na naš devizni račun kao što bi bilo direktno povlačenje sa PayPala, umjesto Payoneera, jel.

Payoneer limit dnevno je 2500$, mjesečni max 10 000$.

Nisam siguran dali šalju bankomati kakav report, ali sam siguran da koristima payoneer, paxum i nekadašnji epassporte, redovito.

1 Like

posto je rec o payoneer i paypal racunima da ne otvaram novu temu

trebam platiti coveku 100 $ preko payonera ali nemam para na payoneer

da li neko moze da uplati ja mu saljem na PAYPAL … 110 $

Banke nemaju ulogu poreznog policajca, niti će one provjeravati porijeklo tvojeg novca. One će od sada biti dužne slati poreznoj izvještaj o svim računima koje imate kod njih kao državljani Republike Hrvatske, ali niti banke mogu imati uvid u vaše račune u drugi državama, niti su dužne to provjeravati. Njima se realno ne da niti ovo slati poreznoj, ali moraju po zakonu, samo još fali da samoinicijativno istražuju svaku transakciju.

Banke na tvoj Payoneer račun gledaju kao na račun otvoren u drugoj državi, praktički te smatraju strancem. Zamisli da Amer dođe i digne veće novce sa svog US računa, a naša banka to ide istraživati i slati nekakve obavijesti našoj poreznoj. Nema smisla.

PS Nisam pravnik, gledam kako bi bilo normalno da je. Ali ko će ga znati.

1 Like

Sa ovima nema zafrkancije, naplaćuju i promjenu pina… :slight_smile:

1 Like

Ovako da vam sada Objasnim kako cete aktivirati Payoneer aktivirati u PayPal, upravo sam napravio novi racun i bez problema je proslo:
Naapravite Racun sa Podacima kao i na Payoneer…
Odete na dodati bakovni Racun:

U Payoner:
Odete na:.

I onda:

Imate 3 Opcije koji Bankovni Racun eur us dolar ili GBR.
To morate tocno izabrati ako vam je PayPal u dolarima morate valjda dolare, Posto sam ja iz DE izabrao sam euro.
Nadam se dasam pomogao nekom.

1 Like

Hvala i meni je uspelo http://prntscr.com/dqasyp

P.S. racun mora biti german paypal NE ( USA, SLO, HR,… )

Znaci mi balkanci nemozemo, a kako to da imam german paypal ako sam iz HR?

www.paypal.de i napravis novi acc. Sa novim emailom.

Dali je potrebno imat novac na paypalu da on posalje na payoneer uplatu da vertificiras racun ili moze i automatski povuci sa kartice kao i kod drugih placanja?

NE, sami oni posalju ( bar kod mene je tako bilo)