Spajanje PayPala s Payoneerom

Može li se novac uplatiti iz Hrvatske na payoneer karticu i onda da se s njom npr. plaća u trgovinama?

Ne

Ne mozes uplacivat nikako novac na payoneer karticu. Jedino ako ces prebacit sa jednog payoneer racuna na drugi

Cak ni to na nekim racunima nije moguce jer nemaju svi Pay opciju, neki mogu primati samo od firmi.

Tek sam otvorila payoneer account i čekam da mi stigne kartica, tako da praktičnog iskustva nemam. Moguće su privatne uplate (a to mi je potvrdio prijatelj koji već 3-4 godine prima uplate firmi i fizičkih osoba), ali prema uputama s njohovih stranica moraju biti sa kreditne kartice na kreditnu karticu a ne na bank account. Vidi na linku tablica payment details - 3 stupac - credit card.

Da ne otvaram novu temu: Da li je moguće povući novac sa Paypala na karticu a da se ne bilježi kao isplata (s minusom), već da ide normalno u rubriku “uplate”?
Znam da ovako većini više odgovara, ali eto volio bih znati. Hvala!

Otvorila sam račun na njemačkom PayPalu, namjestila € kao glavnu valutu, jer poslujem u EU, te povezala Payonerov račun u njem. banci. PayPal je poslao 0,01€ na Payoneer, i sad trebam vidjeti taj četveroznamenkasti broj radi verifikacije bankovnog računa … ali ga nema pod description od transakcije piše samo: ACH Corporate Load PAYPAL EUROPE SARL ET CIE S
nema brojeva.
Jesam nešto previdjela?

1 Like

Ja imam povezan US bank acc od payoneera na paypalu i isto nikad nisam dobio taj broj. Jos uvjek mi pise ono confirm bank acc ali isplacujem normalno

OK. Super. Hvala!

Ej veritos,
u jednoj drugoj temi koja je sada zatvorena, sam vidjela da kažeš na de mogu privatne uplate na payonner, nego tek nakon što prođe prva uplata od Payonner partnera … sad mi dođe za ispalit, pročitala samo tonu materijala vezano za payonner, sve uvjete i mala slova ali to nisam našla … na kraju sam našla to na njihovoj FB stranici.
Problem je što uplate primam iskučivo od privatnih osoba uz EU.
Dashbord mi izgleda malo drukčije od onoga što si ti stavio:

Kad se kaže privatna uplata misli se na privatnu uplatu na MasterCard a ne na jedan od računa, zar ne?

Kad sam rekao private uplate mislio sam na uplate od drugih ljudi koji imaju payoneer racun, npr ja sa svog na tvoj.
Sto se tice ove uplate, mozda sam se krivo izrazio; ako primite uplatu od odredjenih affilate firmi, u mojem slucaju je to bio crakrevenue vas racun se promjeni i vise ne mozete slati drugima/primat od drugih novce vec samo od potvrdjenih payoneer partnera. Ja ne znam kako se mogu primat uplate sa drugih kartica, jer sam jednom prilikom prije nekih 2-3 godine ih zvao bas da ih pitam za to i rekli su ne.

Ovdje piše da može …
ček i kreditna kartica.

Da evo sad vidim, dakle samo request payment, posalje se mail kome god zelite i on unese karticu i to je to

1 Like

Pitanje - pokušavam si otvoriti payoneer account i naručiti mastercard karticu, ali u zadnjem koraku me pita za podatke o HR banci??? Jel to nešto novo ili nešto krivo radim?

Otvarao sam account preko ovog linka

https://www.payoneer.com/prepaid-mastercard/

Pitanje - pokušavam si otvoriti payoneer account i naručiti mastercard karticu, ali u zadnjem koraku me pita za podatke o HR banci??? Jel to nešto novo ili nešto krivo radim?

Bilo tko…

Da i meni je bilo tako. Upisala sam račun, ali ne mislim na njega povlačit novce :wink:

Pozz.Da li jos uvek ti radi ovaj metod i da li mozes jos malo da objasnis kako si uspeo? Hvala

Zele,ja sam iz Srbije i kako sam razumeo,moram napraviti novi paypal nalog preko nemackog paypala,koje podatke moram tamo ostaviti prave ili lazne, i takodje da li moram imati na payoneer racunu neke novce ? Hvala unapred

Potrebno je izvuci 50EU na payoneer account-u da bi mogao aktivirat EU prepaid karticu koju obicno cekas 2 tjedna od zahtjeva, opcija slanja kartice ti se automatski prikaze na accountu payoneer-a, tvoji pravi podaci moraju biti 100% ispravni. Nemoj misliti da ces moci dobiti fake karticu. :slight_smile:

To mi je jasno,samo u vezi Paypal.de i nije sasvim, da li osobni podaci moraju biti tacni ?