PayPal kartica

Jedno kratko pitanje, zanima me koja je najbolja kartica za otvoriti PayPal i općenito kupnju preko interneta gdje plaćanje nije preko paypal-a. Možda je pitanje malo glupo, ali me zanima jer do sada nisam imao iskustva sa otvaranjem kartica, tek sam napunio 18god. :slight_smile:

Kupovina preko interneta paypal najbolja ti je debitna visa elektron kartica i samo napomenes u banci da bi kupovao sa njom na internetu i da bi paypal registrovo na nju jer dadnu ti onda sa cvv2 brojem i ostalim. Treba ti licna karta i nesto prara i eto sva mudrolija i volja otici do banke. a o ovoj temi imas razjasnjeno preko google mozes naci sve do detalja.

Najbolje ti je uzeti “VISA web prepaid karticu”.

Ja koristim ovu od OTP banke:
https://www.otpbanka.hr/html/g_visawebprepaid.htm

Ima još i HPB: VISA Prepaid kartica s nadoplatom - Hrvatska poatanska banka i ovo VISA Prepaid kartica za mlade - Hrvatska poatanska banka
Možda ima još toga…

Ne znam postoji li (u Hrvatskoj) neka debitna VISA electron kartica sa CVV2 brojem kojom se može plaćati na webu.

Ako se ne varam, to je upravo ono sto ja imam, a dobio sam ju u ERSTE banci sa tekucim racunom (to je bilo pred par godina).

RBA Visa Debut

1 Like

Traži Visa Electron ali napomeni da ti treba za internet.

Postoji u pbz banci , ja je imam