Paypal mi isplaćuje balans svakog prvog u misecu

A ja san se zajebava za Ljubljansku banku. Svi znaju zašto.

Hahaha, sada sam skuzila Gigolo sta si htio reci. Duznicki odnos a ja tek tako nasjedoh. A sta ces, “nisam ti ja odavde” sto bi rekli ljudi.
pozdrav

E kod mene je suprotno :confused:
Ne šalju mi novac svakog prvog a ja bi želio da mi šalju jer mi se ne daje 5$ svaki put kada želim dići novac :smiley:

Jel se to može napraviti?

Inače sam iz Bosne i svaki put pare uredno legnu na karticu, i mogu ih podići bez problema, ali ne mogu nikome slati novac sa svog PayPal akaunta.

Da se vratim na raniju raspravu, neko je spomenuo da brisanjem podataka o kartici novac se ne povlaci svakog 1., to nije tacno jer jednom kad uneses karticu, vise je ne mozes izbrisati - mora postojati bar jedna.

Atko, posto si iz BiH, moralo bi da funkcionise kao i kod nas. Da li ti stoji u opcijama da si iz BiH?

A što se jete sa tim visa HR karticama kad postoji Global Payments, Payroll Services & Money Transfer | Payoneer.
Dobiješ virtualni US bank račun, povežeš ga sa PayPalom, Skrillom…

Primaš direktne depozite sa Odeska, Freelancera, Googlea itd.
Što je najbolje nitko ne može imati uvid u primanja.

Ja baš jučer dobio karticu.
Mislim da je Payoneer najbolja opcija za sve koji
zarađuju preko neta.

[quote=“33diz”]A što se jete sa tim visa HR karticama kad postoji Global Payments, Payroll Services & Money Transfer | Payoneer.
Dobiješ virtualni US bank račun, povežeš ga sa PayPalom, Skrillom…

Primaš direktne depozite sa Odeska, Freelancera, Googlea itd.
Što je najbolje nitko ne može imati uvid u primanja.

Ja baš jučer dobio karticu.
Mislim da je Payoneer najbolja opcija za sve koji
zarađuju preko neta.[/quote]

Payoneer : ne dobijes bas US bank racun vec “on the fly” off shore racun.
Karticu naime izdaje

Choice Bank Limited
1 Coney Drive
3rd Floor
P.O. Box 2494
Belize City, Belize

[quote=“Milito”]Da se vratim na raniju raspravu, neko je spomenuo da brisanjem podataka o kartici novac se ne povlaci svakog 1., to nije tacno jer jednom kad uneses karticu, vise je ne mozes izbrisati - mora postojati bar jedna.

Atko, posto si iz BiH, moralo bi da funkcionise kao i kod nas. Da li ti stoji u opcijama da si iz BiH?[/quote]

Ne, samo mi je upisana adresa, ne znam gdje upisati državu :slight_smile:

A to bi mi bilo dobro, jer zarađujem na fiverru trenutno, dok učim web dizajn, i dok mi fiverr skine po 1 dolar na svaki gig, dok paypal uzme sebi prilikom isplate, pa onda opet moram dati 5$ kada uplaćujem na karticu, pa i banka nešto skine i ja dobijem pola onoga što sam zaradio :smije:

[quote=“Atko”]Ne, samo mi je upisana adresa, ne znam gdje upisati državu :slight_smile:

A to bi mi bilo dobro, jer zarađujem na fiverru trenutno, dok učim web dizajn, i dok mi fiverr skine po 1 dolar na svaki gig, dok paypal uzme sebi prilikom isplate, pa onda opet moram dati 5$ kada uplaćujem na karticu, pa i banka nešto skine i ja dobijem pola onoga što sam zaradio :smije:[/quote]

Dobiješ još i manje, porez si zaboravio. :slight_smile:

Kada upisuješ adresu za kreditnu karticu, trebalo bi da upišeš i državu.

[quote=“vir2al”]Payoneer : ne dobijes bas US bank racun vec “on the fly” off shore racun.
Karticu naime izdaje

Choice Bank Limited
1 Coney Drive
3rd Floor
P.O. Box 2494
Belize City, Belize[/quote]

To je možda bilo prije ili netko nije imao sreće. US virtual account je baš US.

[quote=""]Your US Payment Service can be used to receive ACH/ Direct Deposit payments from select companies, including PayPal, Amazon, Skrill (Moneybookers), and more!
To view a complete list of approved companies, or to request to have a company added to the list, click here
Note: You can use your US Payment Service with more than one company.
Following are your personal US Payment Service details, required in order to receive payments:

Bank Name: First Century Bank
Bank Address: 1731 North Elm Street
Commerce, GA 30529, USA
[/quote]

  1. veljače mi je PayPal prebacio novac na karticu, a sad je 4. i novca na kartici još nema. Trebam li se brinuti ili je to normalno? Splitska banka.

normalno je, vjerojatno će ti sjesti tek krajem tjedna. Meni je prošli mjesec trebalo 7 dana.

Do sada je uvijek trebalo 3 dana ali tri radna dana - međutim, sada je uhvatilo vikend i vjerovatno bi trebalo da bude gotovo do sutra.