Paypal novac na neki elektronicki wallet

Pozdrav svima,

Zanima me je li netko uspio povezati paypal racun sa nekim internet racunom poput netellera ili payoneera.

ugl htio bih prebacivati pare na neku karticu direktno a ne da mi prvo sjeda na racun. Paypal jos uvijek ne daje svoju u europu. Poslao sam in tiket ali zasad samo govore doci ce uskoro njihova kartica ali jos ne znaju koje drzace će pokrivati.

Hvala

Ja sam uspjeo povezat payoneer US bank account na moj paypal i tako si dizem novce. Koliko sam vidio puno drugih ljudi je imalo problema s time, valjda sam imao srece

Je li mozes opisat sta treban pokusat bar napraviti jer stvano neznam puno o tome. tj da buden iskren neznan nista.

Ulogiraj se na payoneer, odaberi Global Payment Service i zatim kopiraj podatke od banke i dodaj ih na paypal kad ides add bank account.

hvala pokusat cu povezat…

Poz, mogu pitat kad je već spomenuto koliko odbitaka imaš kod toga, znači sa ppala na payoneer i sa payoneera gotovina ili npr kupovina u dućanu karticom ? :slight_smile:

Paypal -> payoneer mi je 5$ (traje oko 2 dana)
Payoneer -> bankomat na nekih 5000kn gubim oko 200-250 kn
Nikad ne placam s tom karticom ovako, samo dignem keš

sa Paypala na Payoneer USPS ti je 1% load, besplatno povlačenje sa paypala.

Podizanje novca sa Payoneer kartica, $3.15

Koliko ja znam to više nije moguće. :frowning:
Prije se je to moglo, tada sam i ja povezao Paypal na US Bank Account. Sad mi je istekla Matercard Payoneer kartica, nadam se da neće biti problema to obnoviti. Što milstite?

Karticu možeš dodati, al nove Usps račune ne, tako da važi jer usps računi su i dalje aktivni

cekajte ljudi znaci to vise ne moze?