Paypal omogućio primanje uplata u Hrvatskoj

Morali su čekati da naši izmjene zakone pa dar i ovo dobijemo dakle ovo dosad je bilo da “naših”.
A što se tiče toga da oni stvarno počnu poslovati u rh mislim da je to pitanje stanja na našem tržištu a bar mi znamo kakvo je ono i ne vidm njihov skori dolazak.
A ako dođu onda će neki mudonja iz vlade reć da je doveo pajpal! :smiley:

Sad smo u grupi sa Slovenijom, Islandom, Panamom… i ne očekujem pomak idućih 10 godina a tad tko živ…
Rekao bih dovoljno dobro! Uplate u hr me i tako ne zanimaju, već one izvana :wink: Iako… tko je htjeo i ranije je mogao bez problema i komplikacija primati pay pal - jedino što sad može jasno naglasiti to umjesto da ide preko 2co i sl.

Pa aj da se bavimo sad pozitivnim stvarima u ovoj prici a to je prije svega jedna posve nova razina lakseg baratanja novcem. Tkogod da je radio ista kao affiliate ili medij (za prodaju nisam upucen, ne radim) razumije kolka je nastala razlika pozitivna u hendlanju malih transakcija i slicno.

Nije pomak tolki u “primanju novca end usera” koliki je u primanju novca s raznih kanala (networci - PPA/PPC itd, oglasi itd itd), kako ja to vidim.

Plus da ne spominjem kako ipak “paypal” je puno zvucniji kw od “2co” iako su formalno isti, ako izostavimo setup fee i slicno.

Veliki ili mali potez/zahvat, vrlo je dobrodosao.

Daj, što ni rusi ne mogu primati novac…

Ok, ajmo sad pit! :cuga2:

Izgleda da ipak ne naplaćuju fiksnu naknadu ako se pusti automatski mjesečni transfer.

[color=“White”].[/color]

Err, no? Cini se da pise nes drugo, vidi dio za US.

Do jaja. Idem se napit fakat. Bit će nešto od naše zemlje.

Al ste se svi i uskokodakali i poveselili, ko da vas je samo paypal priječio da se obogatite i da sad bez ikakvog znanja i truda stižu milijuni na vaš račun :smiley: Ko je želio i bio snalažljiv mogao je i prije, a ostalim ni paypal neće previše pomoći.
@Tsereg/Trnac sorry zamjenio vas. vidim S.Moderator i to je odmah Trnac, na Tserega se još nismo naviknuli, mislim njegov povratak :smiley:

Hura, recesija je završena! :smiley:

Ne kužiš. Kad se sjetim samo koliko sam puta morao objašnjavati ljudima da nemam paypal pa da će morati sačekati da se “snađem” kao što si i sam rekao…
Jedna (velika!) zejebancija manje za sve one koji ciljaju na strano tržište i to u bilo kojem obliku,il trgovanje il usluge.

Ok, ajmo sad pit! :kuc:

Napokon rjesenje mnogih problema…

O isuse boze, kad bi samo znali kakvih sam se sada ja muka rijesio, kakvog natezanja, razvlacenja, koliko manje emailova… OMG, hvala bogu.

Sad mogu ic prodavat gace na netu.

Ja sad mogu podizati tu kod nas u banci novce koje je netko izvana uplatio na moj pay-pal račun?

U osnovi da ako ti je account verificiran sa visa electron karticom. I novce ne dižeš već ti oni šalju na tvoj račun što nije baš isto jer kad šalju onda moraš čekati dok stigne. Nije automatik.

Ne zeli mi primiti VISA karticu od ZABA-e …

Da inace, sad sam se raspitao okolo, izgleda da ce potraga za kompatibilnim karticama biti jedan od slijedecih poteza. Ima netko kakvih informacija oko tog bankarstva, sto kako?

Visa Electron on pbz-a prolazi bez problema.

E inace među svim tim debilnim bankama, PBZ je stvarno debelo najbolja. Ovo sve ostalo je onak jad. Thnx.

Visa iz Erste banke je kod mene prosla