Paypal opcija za oslobodjenje novca

Zna li neko od vas gdje se na novom PayPalu nalazi opcija da se oslobodi novac kada nekom posaljete. Prije je bila odmah pored transakcije confirm/accept, gdje je sad zna li iko. I ako je mozda neko slao ili placao i ima screenshoot da mi posalje.

Primio sam novac od jedne firme prije par dana, gdje oni tvrde da vise nema te opcije i da moram cekati 30 dana. Ali skoro sam primao neki novac gdje su ovi odmah oslobodili sa tim, te cisto sumnjam da je ukinuta.

Kod mene, to jeste kod @Delija je takodje nema…

Zar je moguce da su to ukinuli mafija bezobrazna. Znaju uzimati nenormalni fee po transakciji i jos nas zajebavati za lovu. Pa jeftinije me izadje WU nego ti govnari.

Dijelimo misljenje…

Banka na 4,000$ uzme 20$ a ovo hostapleri sa PayPala na nestp vise od 500e uzmu 30e

Kakva su to govna.

1 Like

Pa dogovori sa likom iz JAR-a da ti na banku uplati. Što će ti za qrac taj PayPal?

Zezno se…vec poslali uplatu a sad bi problem bio sa fakturama itd da se radi refund jer ide preko firme.

Poslao sam dvije uplate clanu @Madoxx i jos nije dobio novac, on je iz BiH, valjda kad novac ide u te “sretne zemlje” mora proci i sito i reseto. Mozda je neko rijesio takav problem?

Sto uciniti, pisao sam na paypal support i odgovaraju nesto sto nema veze sa pitanjem.
Mozda novac legne za 10-15 dana ili?

Ako saljem novac na paypal u Njemackoj, Svedskoj… novac stize iste sekunde.

Meni uredno stiže. Naravno, bude na Holdu 30 dana, ali ja vidim uplatu i moja je osim da netko pokrene Case. Do sada nije nitko…

Novac odmah legne i ja sam iz BiH samo sto je problem sto ga ne mozes koristiti 30 dana.

Problem kako kome… Ako dođe do problema u tih 30 dana onda je dobro. Ako je sve ok nakon određene cifre transakcija PayPal gasi tu opciju na account pa su ti pare dostupne istog momenta

Gasi kada okrenes 10,000$ preko bande.

Ta opcije je sasvim ok ako se radi o Ebay-u, ali za privatne svrhe koje nemaju veze s tim je cisto sranje.

Nisam ga pitao da li vidi da su pare poslate, ali to mi je cudno zasto 30 dana da se ceka, zasto odmah ne legnu?

Prije je imala opcija da se potvrdi ali to vise nema.

Nema koliko ja znam. Zbog čega se čeka? Ne znam, pretpostavljam ako bude nekih problema da se mogu riješiti u tom periodu.

Meni su prije takoder uvijek stajale pare po 30 dana. Ali od prije jedno godinu dana ih mogu odmah koristiti. Sad ne znam dali je to razlogali sto sam prckao po business acc

nije vjerovatno si presao cifru od 10,000$

To drzanje novca 30 dana to mi se cini da je BiH nesto umijesala prste jer paypal bi trebao svugdje biti isti ili mozda ne, neznam ali kako mozes raditi neki posao na netu gdje ces cekati lovu 30 dana, pa uzivo poso da radis prije ces dobiti novac. Sad ja treba da objavim clanke sto je covjek pisao a on nije dobio novac? Naravno nema sanse i sreca te mi se ne zuri i mogu cekati ali to je vise nego zalosno.

Preko banke je problem jer banka uzme 20€ a WU oko 11€ paypal je pravo jeftin ali to cekanje je katastrofa.

Uplatis mu direkt na devizni racun, tu je provizija smijesno na 4,000$ uzmu 15$.

Sto se tice bande sa PayPala imate ovaj mail tu vam uvijek odgovaraju [email protected]

ili jednostavno klikneš na Confirm receipt kada mu pošalješ preko paypala … njemu odmah pređe iz pendinga u dozvoljeni balance

Pa jel ti citas temu? Iz tog razloga je i otovorena, jer ta opcije vise nepostoji.