PayPal - Pending Withdraw

Pozdrav.

Prije par dana kada sam se logovao na PayPal, ponudio mi je neku opciju da dodam neki glupi bank account, ja sa isao na Cancel jer me to ne zanima.

U sidebaru mi stoji ovo

When you add your bank account, you can withdraw funds from your PayPal balance to your bank account.

Danas dobijem mail da je novac povucen, ne gledajuci na PayPal, odem do bankomata novac nije na kartici, a inace novac uvijek bude instant na kartici, nakon withdrawa.

Logujem se na PayPal i pod Transaction Details pise da je Status Pending.

Koji vrag je sad taj U.S Bank Account i sta se desava ?

Ma daj molim te čačkao si nešto, uostalom znaš li šta je U.S.?

Ja nista nisam cackao tako da nemam pojma sta zelis reci

U.S - United States ? Nazalost, ja sam iz Bosne :slight_smile:

Mislim da je to sve u redu, ne bih rekao da moze biti bas instant payment. Koliko je vremebski proslo od tog gledanja paypala i provjeravanja na bankomatu? Provjeri sutra ima li ista…

Onda si samo ti imao instant isplatu jer inače traje 3-5 dana. Imao sam preko 50 isplata u 2 banke i nikad nije bilo brže od 3 dana, a jednom je trajalo čak 7.

Meni kada paypal posalje pare na banku cekam barem jedan dan, ali zna se desiti i po 3 dana da cekam.

Instant isplata, znam o cemu pricam.

Koristim PayPal vec neke 2 godine i uvijek, nakon povlacenja novac je odmah na kartici.

Mislim treba mi nekih 15 min do bankomata, autom :slight_smile:

Ma istina je i meni je Instat isplata uvijek zadnjih 4 godine, na pocetku je trebalo otprilike 3 radna dana.

Cim povucem novac sa Paypala bukvalno u sekundi je na kartici.

Copyright © 2022 WM Forum - AboutContact