Paypal pitanje nalog

Imam paypal nalog, ja sam iz Crne Gore, a posto tada nije bilo moguce registrovati se iz Crne Gore ja sam se registrovao kao iz Hrvatske i normalno primam i saljem novac (doduse manje iznose) pa sam ga ostavio tako.
E sad, posto uskoro planiram dobijati vece iznose (dosta vece) nzm dali e mi paypal traziti da ga verifikujem i u tom slucaju zakljucati novac posto sam podatke izmislio.
Zato sam mislio napraviti nov accaunt gdje cu sve validne podatke unijeti, ali dali je on potpuno dozvoljen u CG?
Neko kaze da moze da se prima a nemoze da se salje, sto meni naravno ne odgovara…

Sa CG nalogom mozes samo da placas, ali ne i da primas novac na svoj PP racun. Sto se tice prijema na taj (CRO) PP to za sada funkcionise, ali nikada se nezna kada ce PP traziti verifikaciju tog naloga (dokumenta).

Sve u svemu ides na spostveni rizik pa sam odluci sta ti je najbolje, jer pravila nema i kad tad nalog moze biti proveren.

Dali ima nesto sto mi preporucujete da uradim a da imam kako tako sredjen nalog?

Kad se sjetim kad smo i mi u BiH imali te restrikcije, koji papci :D.

Pih, mislio sam si napraviti novi nalog, ali opet sam na istom, zato neznam sta da radim.
Nekako bih ga trebao verifikovati opet da sam siguran, ali neznam kako, pa kako da posaljem novac ako nemogu nikad da ga primim?