Paypal primanje uplata

Ekipa, već sam negdje napisao - ako vam treba PayPal za uplatu, ja imam takav. Novac stigne na moj PayPal, ja vama uplatim kunsku protuvrijednost na račun.
Zauzvrat ne tražim ništa osim da niste svinja od čovjeka i da se ne radi o sumanutim iznosima. Zašto to radim - zato jer mi nije problem a znam koliko bi meni svojevremeno pomoglo da sam imao tu mogućnost.
Nedavno je korisnik “Lego” primio uplatu preko mene pa ga kontaktirajte za reference. :slight_smile:

Paypal uplate sada su moguće i na hrvatski Paypal!!!
Sve legalno, hvala ti Bože da je došao i taj dan

Već ima tema.

http://www.webmajstori.net/forum/showthread.php?t=31672

Vidim, isprika

Da uplate su moguce ja sam sa mojim nalogom koji je vezan za karticu Erste banke primio uplatu.

Samo vidim da pisu po netu da mora da prodje najmanje 30 dana da bi se pare prebacile na racun jel to istina?

Znam da je tema malo bajata, ali biću kratak.
PayPal se može otvoriti iz Srbije (sada i to više nije moguće) sa bilo kojom karticim koja ima logo VISA. Novac se ne može povlačiti na račun, jer paypal “vidi” da kartica nije iz zemlje koja je naznačena pri otvaranju paypal naloga.
Dakle ukoliko imate novca na PayPal računu a oni vam u međuvremenu limitiraju nalog, nema potrebe da im šaljete pasoše i potvrde o mestu prebivališta, već sačekajte 45 dana i oni će vam dozvoliti da povučete novac na račun. Oni nisu banka ili bilo kakva finansijska institutcija da vam mogu zarobiti vaš novac ili ga oduzeti.
Od pre par meseci PayPal se više nikako ne može otvoriti sa Srpskim VISA karticama, zato što servis automatski prepoznaje iz koje je zemlje kartica, bez obzira koju zemlju stavite.
PayPal će normalno raditi ukoliko su vam do sada otvoreni računi sa Srpskim karticama sve dok ne pokušate da povučete novac na račun, automatski će vas limitirati.

Ja sam iz Slovenije i neznam zašto toliko problema oko tog Paypal. Jednostavno nađite nekoga, kome trebaju pare na Paypal-u da plača nabavke (recimo online shopovi) šaljete jim pare na paypal a oni vama na bank account. Druga mogučnost: platite parfem u Sloveniji ili u hrvatskoj sa Paypal-om a drugarica Vam da ili pare ili bilošta :smiley:

p.s. Pare se lahko potroše ali teško zarade.