Paypal problem s primanjem novca

Vozdrica

Imam belaja za paypalom odnosno za primanjem novca.Napravio sam novi paypal account,povezao karticu i sada kada hoću da primim novac sa u ovom slučaju sa pop-ads i propeller adsa na pop adsu je vazda cancelled payment a sa propeller-adsom piše da payment can’t be processed due to error 14764,pitao sam paypal ne ■■■■ živu glavu oni pa ako mi bi neko ovdje pomogao bio bi mu jako zahvalan.

:boom:

šta kažu iz paypala? jesi li potvrdio karticu?

Potvrđena je kartica dobio sam kod od raifajsena i potvrdio to sve,paypal kaze ko poslano je specijalistima,ubrzo cemo rijesiti vas problem al mescini ne ide im

ja sam u 5 godina imao 10 problema sa paypalom, svaki problem su riješili … riješit će i tebi … mene su zvali iz amerike da mi objasne stvari … ja lično cijenim da je njihov support najbolji od svih servisa na internetu … strpi se preko vikenda, 2-3 dana

1 Like

Oke drug,cijenim sto mi hoces pomoc :+1: , javim situaciju.:ballot_box_with_check:

Ako si iz BIH i ako ti je kartica MasterCard onda ne mozes primati uplate, tj. mozes samo slati.

1 Like

Tako je. Samo Visa kartice prolaze za potrebe naplate putem PayPal servisa.

nema on problema sa povlačenjem na karticu već sa primanjem na paypal nalog

ja sam sa propelleradsom imao isti problem, isti error code … u pitanju je problem oko mass paymenta koji pušta propellerads, problem je na paypal strani … 90% sam siguran da će paypal support nešto uključiti na njegovom nalogu i moći će da primi novac … meni su tako uradili

Odgovor paypala

Hvala što ste se obratili PayPalu u vezi vašeg upita.

Iz vašeg e-maila znam da imate samo Mastercard.

Kao što je moj prethodni kolega spomenuo, morate dodati i potvrditi odgovarajući bankovni račun iz SAD-a ili viznu karticu. Ne možete primati plaćanja na mastercaru s bosanskim PayPal-om.

Zadovoljstvo mi je pomoći vam. Hvala što ste odabrali PayPal.

da, to je istina … zanemarite onda moj post iznad haha a meni sad nije jasno, nisi mogao primiti novac na paypal ili nisi mogao povući na karticu? ovo drugo znam, a ovo prvo nisam znao :smiley:

Imao sam takav problem, kada mi je UniCredit bez mog pitanja Viza debit, po isteku, zamijenila MasterCard debit karticom. Pitam ih dali ću imati problema sa ino PayPal uplatama, i uvjeravaju me da neću. Kasnije sam vidio da imam problem, i kontaktiram PayPal. Oni me nazovu, i telefonski mi objasne da u BiH za uplate prolazi samo Viza Clasic ili Viza Debit. Ova prva nije baš najbolje rješenje, jer znamo kako Visa Clasic radi. 21. obračunavaju, i nije povezana za tekući račun, svako polačenje novca se obračunava kamatama, i niste u mogućnosti taj novac podići na šalteru. Da izbjegnete kamate, čekate nakon 21. sljedeći mjesec, da se Viza Clasic račun zblesari i ode u (plus), da se nekad kasnije to sravni, banka vam pošalje novce na tekući. Komplikacija žešća.

Nista raja,zamijenit cu mastercard sa visom pa bi trebalo moci

Nisam mogao primiti i na paypalu mi je racun 0.00$ tako da ne mogu ni povući na karticu.Gledat cu da ovu mastercard zamjenim sa vizom ako mogne u rajfajzenu

Trenutno ne mogu zamijeniti MasterCard sa Visom ali ovi iz raifaissena mi kazu da ostali normalno koriste master kard na paypalu za isplatu novca…

Lažu ti u oči onda ili su neinformirani.:smiley: MasterCard se može dodati na PayPal i koristit za plaćanje, ali ne i za isplatu novca. Ja imam spojenu VISU i Master na PayPal-u i kad hoću povući pare na karticu ručno uopće mi ne nudi MasterCard kao opciju za povlačenje, samo VISU.

i mene su tako u oci lagali u sparkasse … obično tete na šalteru ništa ne znaju, kada nazoveš call centar raiffeisena/sparkasse ljudi fino sve objasne kako jeste

moja preporuka, izvadi Visa Inspire debitnu karticu u Intesa banci

I moja preporuka za intesu san paolo, vec 4godine bez problema.

Visa Electron kartica bi trebala raditi na paypalu?

Kod mene radi. Bez ikakvih problema

Intesa je u HR PBZ banka i ja imam njhove Vise na PayPalu preko 10 godina, isplate idu od kad su ih uveli kod nas i nikad problema.